EN|RU|UK
 Політика України
  20021  98

 Майже 100 тис. боржникам-аліментникам заборонено виїзд за кордон, 90 тис. позбавлені права користуватися автомобілем, - Петренко

В Україні під заборону на виїзд за кордон підпадають майже 100 тисяч боржників щодо виплати аліментів, 90 тисяч - не мають права керувати транспортним засобом.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в інтерв'ю "5 каналу" повідомив міністр юстиції України Павло Петренко.

 "Зараз майже 100 тисяч боржників мають заборону на виїзд за кордон, заборону на кермування транспортними засобами – близько 90 тисяч, заборону на користування зброєю та на полювання – понад 80 тисяч. Так само ми ввели суспільно корисні роботи. Це для тих, хто, умовно кажучи, не має нічого офіційного і легальних доходів.

І вже, до речі, в Києві вчора вперше Солом’янський суд виніс рішення та направив такого горе-батька на 150 годин суспільно-корисних робіт, а по всій Україні ми склали вже понад 8 тисяч протоколів. Уже там перших декількасот таких боржників будуть, я думаю, прибирати вулиці і робити якусь іншу корисну роботу для громад, а гроші від їхньої роботи переводитимуть на рахунок дитини".

Петренко також оприлюднив статистичні дані. За інформацією Мін'юсту, кожне четверте рішення суду в Україні стосується саме стягнення аліментів. А ще, за словами Петренка, дуже багато батьків, не вірячи, що можна стягнути аліменти – не пішли до суду і самостійно утримують дитину, не розраховуючи на безвідповідального батька чи маму, які ухиляються від виконання своїх обов'язків.

Петренко також сказав: "Приблизними підрахунками, три мільйони дітей живуть у неповних сім'ях і мають право або отримають аліменти. Це величезна кількість маленьких українців, які себе не можуть захистити".

Нагадаємо, 27 грудня 2017 року Верховна Рада дозволила забороняти злісних неплатників аліментів виїжджати за кордон, водити автомобіль і полювати.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3057551
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору