EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  5567  22

 "Газпром" звернувся до суду Швеції з клопотанням про часткове скасування рішення у справі з "Нафтогазом"

"Газпром" 21 березня подав до Апеляційного суду округу Свеа клопотання про часткове скасування остаточного рішення щодо арбітражного розгляду з "Нафтогазом України" щодо поставки.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це пише "Інтерфакс-Україна" із посиланням на російську компанію.

"Оскільки остаточне рішення арбітрів щодо цього спору засноване на тих же висновках, що і раніше ухвалене окреме рішення щодо арбітражного розгляду, клопотання подано на аналогічних підставах, а саме - через перевищення арбітрами своїх повноважень під час ухвалення рішень і допущені ними серйозні процесуальні помилки", - йдеться в повідомленні.

7 листопада 2017 року "Газпром" подав до Апеляційного суду округу Свеа (Швеція) заяву про оскарження окремого рішення арбітражного розгляду з "Нафтогазом України" з постачання і його часткове скасування.

Наприкінці лютого завершився багаторічний спір між компаніями в Стокгольмському арбітражі, який зобов'язав "Газпром" доплатити НАК "Нафтогаз України" $4,63 млрд за недопоставку узгоджених обсягів газу для транзиту. Таким чином, за результатами двох арбітражних спорів між компаніями на поставку і транзит газу "Газпром" має доплатити НАК $2,56 млрд.

Контракти на поставку і транзит газу між компаніями діють із 2009 по 2019 рік.

Раніше "Газпром" заявляв, що "Стокгольмський арбітраж, керуючись подвійними стандартами, ухвалив асиметричне рішення". Щоб не платити штрафи в 2018 та 2019 роках, "Газпром" почав процедуру розірвання контрактів на поставку і транзит газу через Україну.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3057133
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору