EN|RU|UK
 Політика України
  1273  2
Матеріали за темою:

 ВККСУ допустила 219 кандидатів на конкурс до Вищого IP-суду

За результатами розгляду документів, поданих від 234 кандидатів на конкурс до Вищого спеціалізованого суду з питань інтелектуальної власності (IP-суд), Вища кваліфікаційна комісія суддів допустила 219 кандидатів. З них 94 жінки і 125 чоловіків.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ВККСУ, про це повідомила член Комісії Тетяна Шилова під час Міжрегіонального судового форуму "Вища кваліфікаційна комісія: кадри вирішують все!", який відбувся 19 березня 2018 у селі Підгірці Київської області.

Шилова також зазначила, що 14 кандидатам було відмовлено у прийнятті документів, стосовно одного кандидата розгляд питання відкладено.

Нагадаємо, згідно з Законом України "Про судоустрій і статус суддів" кандидат може брати участь у конкурсі на заміщення вакантної посади через рік після винесення рішення щодо його результатів на останньому конкурсі (кваліфікаційному оцінюванні). "Після довготривалих обговорень Комісія ухвалила рішення допустити до конкурсу в ІР-суд кандидатів, які брали участь у конкурсі до Верховного Суду. Однак їхні результати у цьому конкурсі братись до уваги не будуть", – наголосила член ВККСУ.  

Вона додала, що під час іспиту до Вищого суду з питань інтелектуальної власності передбачені вузькоспеціалізовані питання. І саме вони мають велике значення для того, щоб до суду прийшли фахівці із знаннями права у сфері інтелектуальної власності.

До створення тестової бази конкурсу та аналізу завдань були залучені фахівці з Національної школи суддів та Інституту інтелектуальної власності.

Процедура конкурсу буде подібною до конкурсу у Верховний Суд. Усі кандидати пройдуть спеціальну перевірку уповноваженими органами СБУ, НАЗК, НАБУ тощо, включаючи ГРД, складуть іспити, психологічні тести, а також пройдуть співбесіди з членами ВККСУ за результатами аналізу досьє.  

Нагадаємо, конкурс до IP-суду оголошено 30 вересня 2017 року на 21 посаду. Наразі на одне місце претендують десятеро кандидатів. Серед допущених – 206 суддів, шестеро патентних повірених, п’ятеро адвокатів та двоє – із сукупним стажем. Найбільше кандидатів у віці від 30 до 39 років – 130, від 40 до 49 – 57, від 50 до 59 років – 29 кандидатів, троє – старше 60 років.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3056934
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору