EN|RU|UK
 За кордоном
  11096  45

 У Німеччині відновлено діяльність контррозвідки через активність спецслужб Росії, - "Der Spiegel"

Німеччина відновила діяльність контррозвідки в зв'язку з посиленням активності російських спецслужб.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Deutche Welle із посиланням на Der Spiegel.

"Однією з основних причин відновлення контррозвідувальної діяльності, яку Німеччина припинила після закінчення холодної війни, стало "посилювання активності російських спецслужб", - повідомили у виданні.

Федеральна розвідувальна служба Німеччини створила відділ для стеження за іноземними спецслужбами, який на даний момент нараховує невелику кількість співробітників.

У майбутньому штат планують розширити, і кількість співробітників перевищить 50 осіб.

Однією з основних причин створення нового відділу стало "посилювання активності російських спецслужб", зокрема випадок із отруєнням у Великій Британії російського екс-розвідника Сергія Скрипаля.

Іншою причиною появи контррозвідки стала інтенсивна діяльність російських і китайських спецслужб на території Німеччини, яку органи безпеки ФРН спостерігають вже впродовж тривалого періоду часу.

Крім Росії і Китаю, контррозвідка, за даними видання, планує також сконцентруватися на Ірані і Північній Кореї. До завдань нового відділу належить не лише припинення і стримування шпигунської діяльності інших країн, а й також збір відомостей про її цілі та методи.

Відновлення контррозвідувальної діяльності стало приводом для жвавої дискусії, оскільки контррозвідка перебуває в компетенції як Федерального відомства Німеччини з охорони конституції, так і Служби військової розвідки. Однак нове відділення тісно пов'язане тільки з Федеральним відомством.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3056121
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору