EN|RU|UK
 Політика України
  4157  15

 Обсяг ввезених в Україну фальсифікованих серій ліків становить менше 1%, - Держлікслужба

Кількість фальсифікованих серій лікарських засобів іноземного виробництва в 2017 році не перевищує 0,001% від загальної кількості препаратів, ввезених на територію України.

Про це повідомила голова Державної служби України з лікарських засобів і контролю за наркотиками (Держлікслужба) Наталія Гудзь під час публічного звіту за підсумками діяльності служби в п'ятницю, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

За її словами, загальна кількість ввезених на територію країни серій лікзасобів становить близько 79,8 тис.

Голова Держлікслужби, коментуючи проблему фальсифікації лікарських засобів, висловила сподівання, що скасування мораторію на перевірки суб'єктів госпдіяльності дасть відомству більше повноважень і можливостей для скорочення обсягу таких препаратів.

Згідно з даними Держлікслужби, у 2015-2016 рр. кількість імпортного фальсифікату становила по 0,12% від загального обсягу ввезених препаратів.

Раніше Держлікслужба акцентувала увагу на регулярній публікації інформації щодо виявлених і заборонених фальсифікованих препаратів.

Кабінет Міністрів 22 лютого 2018 року оприлюднив затверджений своєю постановою від 18 грудня 2017 року перелік органів держнагляду, на які не поширюється дія закону "Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності".

Перелік містить 24 державні структури, зокрема Держлікслужбу.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3052276
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору