EN|RU|UK
 Політика України, Події
  30160  279

 "Вимагаємо від Москаля публічних вибачень", - жінки-політики засудили нецензурний вислів голови Закарпатської ОДА на адресу в.о. голови МОЗ Супрун

Міжфракційне об'єднання депутатів з питань гендерної рівності "Рівні можливості" і віце-прем'єр України Іванна Климпуш-Цинцадзе засудили нецензурне висловлювання голови Закарпатської облдержадміністрації Геннадія Москаля на адресу керівника Міністерства охорони здоров'я Уляни Супрун під час сесії обласної ради.

Як інформує Цензор.НЕТ про це йдеться в їхніх заявах.

В заяві МФО "Рівні можливості"  сказано: "Категорично засуджуємо поведінку очільника Закарпатської облдержадміністрації Геннадия Москаля, який дозволив собі під час засідання нецензурно вилаятися на адресу в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун.

Нагадуємо пану Москалю, що відповідно до ст.3 Конституції України, честь та гідність людини визнаються найвищими соціальними цінностями!

Вимагаємо від Геннадія Москаля публічних вибачень та у майбутньому під час своїх виступів дотримуватись етичних та правових норм, які гарантують повагу до людської честі, гідності та професійної репутації!

Звертаємося до Адміністрації Президента України та Національного агентства України з питань державної служби Нацдержслужби із вимогою притягнути Голову Закарпатської державної адміністрації Москаля Г.Г. до дисциплінарної відповідальності відповідно до Закону України "Про державну службу".

Віце-прем'єр міністр Іванна Климпуш-Цинцадзе зазначила: "В парламенті сексистські вислови отримують обурення колег, але це не призводить до жодних дій регламентного комітету щодо порушників.

Порушення прав людини, дискримінація через приниження жінок-журналісток при особистому їх обшуці не спричинили жодної реакції керівництва нацполіції.

А посадова особа високого рівня - голова Закарпатської облдержадміністрації - дозволяє собі публічну нецензурну образу в.о. Міністра охорони здоров'я Уляни Супрун.

Як член Уряду України, рішуче засуджую таку поведінку, вважаю її категорично неприйнятною!"

Вона продовжила: "Більше того, вважаю, що це образа не тільки міністра, але й всіх у суспільстві, хто не хоче чути нецензурщину. Не кажучи вже про те, що вона звучить від високопосадовця. А про етику спілкування як таку взагалі, здається, забули.

Відповідно до законодавства, Г. Москаль по суті вчинив хуліганський поступок, який підпадає під визначення статті 173 Кодексу України про адміністративні правопорушенн "Дрібне хуліганство".

Недолік законодавства - образили багатьох, а звернутися за захистом може лише той, на кого безпосередньо була спрямована образа. Тобто ширшого захисту для суспільства наше законодавче поле, на жаль, не пропонує.

Ну а згадана стаття 173 тягне за дрібне хуліганство - накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб.

Що вирішить суддя, якщо таке звернення таки буде?"

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3052062
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору