EN|RU|UK
 Економіка, Суспільство
  5424  20
Матеріали за темою:

 Наглядова рада "Укроборонпрому" завершує підбір кандидатур на посаду нового гендиректора держконцерну

Наглядова рада (НР) держконцерну "Укроборонпром" у зв'язку з відставкою Романа Романова, який очолював держконцерн з липня 2014 року, готує для глави держави кадрові пропозиції щодо призначення нового генерального директора держконцерну

Як інформує Цензор.НЕТ про це повідомляє прес-служба "Укроборонпрому".

У повідомленні зазначено: "У зв‘язку з тим, що заява від Романа Романова щодо звільнення була подана ще в кінці минулого року, і вчора Президент України підписав указ, Наглядова Рада ДК "Укроборонпром" завершує підбір кандидатур для призначення Президентом України нового Генерального директора.

"Хочу подякувати Роману Романову, який залишає цю посаду. Йому довелося попрацювати в найтяжчі для країни роки. За цей час у вітчизняному оборонному секторі відбулися разючі трансформації. Українська оборонна промисловість у 2014-ому і зараз – це небо і земля. Ритмічна робота заводів, повне виконання Державного оборонного замовлення, успішно реалізована програма імпортозаміщення, створення ракетного щита країни та новітні розробки – все це складає цілісну систему позитивних зрушень, досягнутих командою Романа Романова. 

Шкода втрачати високопрофесійного управлінця. Без сумніву Роман Романов отримає запрошення на роботу від низки вітчизняних і зарубіжних компаній.

Тепер спільним завданням команди "Укроборонпрому" є продовження реформ та забезпечення подальшого зростання Концерну. Відкритість, ефективність, інноваційність – це три ключові принципи, які мають бути закладені в основу подальшого поступу вітчизняного військово-оборонного комплексу", – заявив Голова Наглядової Ради "Укроборонпрому" Михайло Згуровський.

Як повідомляв Цензор.НЕТ раніше керівник держконцерну "Укроборонпром" Роман Романов вирішив піти з посади.

Того ж дня президент України Петро Порошенко підписав указ про звільнення Романа Романова з посади генерального директора держконцерну "Укроборонпром".

 

 

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3050235
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору