EN|RU|UK
 Політика України
  16193  112

 Пособник російських окупантів Йоффе пропонує кримчанам активніше брати участь у репресіях: "Нам треба згадати "СМЕРШ""

Глава так званої російської громадської палати в окупованому Криму, зрадник Григорій Йоффе вважає, що жителі окупованого Криму повинні допомагати російським спецслужбам і "викривати" людей, яких нібито підозрюють у шпигунстві, а фактично брати участь у репресіях.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Крим.Реалії, таку заяву Григорій Йоффе зробив 12 лютого, коментуючи заяву ФСБ Росії про затримання в Криму громадянина України.

"Українські спецслужби активізують свою діяльність у Криму напередодні майбутніх виборів. Тому треба бути готовими не тільки нашим спецслужбам, але й усі кримчани мають брати в цьому участь і викривати цих людей. Нам треба згадати, як діяла в роки війни організація, яка називалася "СМЕРШ"", - заявив Йоффе.

12 лютого стало відомо, що в окупованому Сімферополі затримано українця Костянтина Давиденка.

Міністерство закордонних справ України вимагало від російського зовнішньополітичного відомства офіційно підтвердити факт затримання громадянина України Костянтина Давиденка на території окупованого Криму, а також повідомити причини затримання та місце тримання.

СМЕРШ (скорочення від "Смерть шпигунам") - назва репресивних організацій, створених за наказом Народного комісаріату внутрішніх справ СРСР (НКВС). Серед обов'язків радянської спецслужби, зокрема, значилася "боротьба з діяльністю іноземних розвідок" і "боротьба з антирадянськими елементами". Згідно з даними з відкритих джерел, лише за два роки СМЕРШ заарештував близько 700 тисяч осіб, з яких приблизно кожен десятий був розстріляний. 

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3050119
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору