EN|RU|UK
 За кордоном
  5395  23

 У Молдові заборонили російську пропаганду на ТБ

У Молдові 12 лютого набув чинності закон, що забороняє національним телеканалам показувати російські новинні та інформаційно-аналітичні програми.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на NewsMaker.

Зазначається, що координаційна рада з питань телебачення та радіо Молдови проконтролює дотримання нового закону.

Таким чином, з 12 лютого на молдавському телебаченні затверджено нову сітку мовлення для каналів, на яких досі транслювалися російські новини. Рада з питань телебачення і радіо проведе кілька позапланових перевірок мовлення телеканалів.

Раніше закон про заборону російських новинних програм підписав спікер парламенту республіки Андріан Канду. Він зробив це замість проросійськи налаштованого президента Молдови Ігоря Додона, якого на початку січня тимчасово відсторонили від посади. Додон двічі відхиляв закон про боротьбу з іноземною пропагандою, незважаючи на те, що був зобов'язаний його затвердити згідно з конституцією.

Новий закон забороняє трансляцію в Молдові інформаційно-аналітичних, військових чи політичних програм, якщо вони були виготовлені в країнах, які не прийняли Європейську конвенцію про транскордонне телебачення. До таких країн належить Росія. Ретрансляція розважальних програм або інших передач з Росії дозволена. Порушення цього обмеження передбачає відкликання ліцензії в мовників.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3050094
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору