EN|RU|UK
 Суспільство
  1644  4

 Дати випускних вечорів та останніх дзвінків визначає школа самостійно, - лист Міносвіти. ДОКУМЕНТ

Державна підсумкова атестація після четвертого класу цього року проходитиме тільки з двох предметів, буде виключно моніторинговий характер, а завдання ДПА для дітей складатимуть самі вчителі.

Про це, як пише Цензор.НЕТ, йдеться в Листі Міністерства освіти і науки України про організоване завершення 2017-2018 навчального року та особливості проведення ДПА в закладах загальної середньої освіти № 1/9-66.

Згідно з документом, при переході в 5 клас діти писатимуть ДПА у формі контрольних робіт з української мови (передбачає оцінювання результатів навчання відразу з української мови та читання) та математики.

У листі також зазначається, що школи самостійно визначають терміни проведення державної підсумкової атестації учнів 4-х та 9-х класів, "останніх дзвінків" і випускних вечорів.

У школах, де діти вивчають або навчаються мовою національної меншини, за бажанням батьків і педагогічного колективу, учні можуть додатково проходити ДПА з третього предмета - мови національної меншини. Як і раніше, рішення про проведення відповідного ДПА має бути підкріплене рішенням педагогічної ради установи та письмовими зверненнями батьків.

Після 9-го класу учні складатимуть ДПА із трьох предметів: української мови, математики та одного предмета на вибір педагогічної ради школи. Це можуть бути українська література, зарубіжна література, іноземна мова (англійська/німецька/іспанська/французька мова відповідно до навчального плану навчального закладу), історія України, всесвітня історія, правознавство (практичний курс), географія, біологія, хімія, фізика, інформатика. У навчальних закладах із навчанням або вивченням мов національних меншин третім предметом для ДПА можуть бути мова національної меншини або інтегрований курс "Література".

Завдання, за якими учень складає ДПА, складаються вчителями школи на основі затверджених Міністерством орієнтовних вимог до змісту атестаційних завдань. Після цього завдання має затвердити керівник установи.

В 11-му класі школярі здають державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Вона також відбуватиметься з трьох предметів. Одне обов'язкове тестування з української мови та літератури, другий предмет учні зможуть вибрати між історією України та математикою. Третій предмет учень обирає самостійно - з інших предметів, за якими проводиться ЗНО.

У навчальних закладах з навчанням або вивченням мов національних меншин учні можуть додатково проходити ДПА з четвертого предмета - мови національної меншини. Така ДПА проводиться за місцем навчання за завданнями, які складаються вчителями навчального закладу.

Дати випускних вечорів та останніх дзвінків визначає школа самостійно, - лист Міносвіти 01
Дати випускних вечорів та останніх дзвінків визначає школа самостійно, - лист Міносвіти 02
Дати випускних вечорів та останніх дзвінків визначає школа самостійно, - лист Міносвіти 03
Дати випускних вечорів та останніх дзвінків визначає школа самостійно, - лист Міносвіти 04
Дати випускних вечорів та останніх дзвінків визначає школа самостійно, - лист Міносвіти 05
Дати випускних вечорів та останніх дзвінків визначає школа самостійно, - лист Міносвіти 06
Дати випускних вечорів та останніх дзвінків визначає школа самостійно, - лист Міносвіти 07

Нагадаємо, 6 лютого розпочалася реєстрація на ЗНО-2018. Вона триватиме до 19 березня.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3048957
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору