EN|RU|UK
 Фоторепортаж, Здоров'я
  107760  451

 Батьки нещеплених школярів в Одесі вимагали пустити дітей за парти: "Чому закрили тільки школи, а театри і вузи працюють?" ФОТОрепортаж

Сьогодні під стіни мерії прийшли батьки дітей, яких не пустили до шкіл міста через відсутність щеплень від кору. Вони розцінюють ситуацію, що склалася як порушення конституційних прав громадян на освіту.

Про це пише "Думская", інформує Цензор.НЕТ.

"Наших дітей без щеплення не пустили до навчальних закладів. Ми прийшли відстояти права наших дітей на освіту, - розповів батько двох дітей Віктор Піхович. - Вакцинація є добровільною. Епідемію в місті та області не оголошено, карантин не оголошено. Масові свята не скасовуються, спортивні секції не закрито, до театрів ми ходимо. А до школи нас не пускають, наче ми небезпечні для щеплених дітей".

За словами батьків, система дистанційної освіти не відпрацьована до кінця, і не всі батьки можуть нею скористатися. Так, величезна проблема - у працюючих матерів і батьків-одинаків.

"Мені треба бути вдома, щоб контролювати дитину і допомагати їй, - розповіла мати чотирьох дітей Юлія Колокольцева. - Я не розумію, чим небезпечна моя дитина. Адже ніхто не знає, чи щеплені вчителі!"

За словами учасників акції, в школах вони починають відчувати тиск із боку батьків щеплених дітей.

Чиновники мерії запросили представників ініціативної групи до залу міськради, де розмова проходила на підвищених тонах. Батьки вимагали від чиновників дати їм можливість самим нести відповідальність за своїх дітей.

"Чому ви забороняєте нашим нещепленим, але здоровим дітям відвідувати школи? Чому ви за нас вирішуєте? При цьому 5% тих, у кого не виробляється імунітет, пускають до школи, а нас ні? Чим наші діти загрожують іншим? Чому закрили тільки школи, а театри і вузи працюють?" - запитували батьки.

Чиновники прямо відповісти на ці запитання не змогли і закликали не ризикувати життями своїх дітей. Світлана Бедрега навіть цитувала батька померлої 17-річної дівчинки.

"Ми робимо якраз все, щоб карантину не було, щоб епідемії не було, - заявила віце-мер. - Наше спільне завдання, щоб комісія швидше вирішила дозволити відвідування шкіл".

Начальник міськдепартаменту освіти пообіцяла в якнайкоротші терміни покращити систему дистанційної освіти і вжити заходів щодо тих директорів шкіл, які безпідставно відмовляють у відвідуванні шкіл дітям, яких не можна вакцинувати. Разом із тим представники муніципалітету не змогли назвати ні абсолютних, ні відносних показників захворюваності, при яких комісія скасує своє рішення.

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3048285
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 5 з 5
<<<1 2 3 4 5
Сторінка 5 з 5
<<<1 2 3 4 5
 
 
 
 
 
 вгору