EN|RU|UK
 Політика України
  19216  151

 40% українців не знають, за кого голосувати в 2019 році, - опитування Міжнародного республіканського інституту США

40 відсотків виборців в Україні ще не визначилися з тим, кого підтримувати на президентських і парламентських виборах 2019 року, йдеться у новому звіті Міжнародного республіканського інституту США, складеному за результатами відповідного опитування.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Голос Америки.

"Низький рівень популярності українських політичних партій лише за рік до важливих виборів становить справжній виклик для українських політиків", - підкреслив регіональний директор IRI з питань Євразії Стівен Нікс.

"Цей клімат дає можливість переоцінити політику і побудувати кампанію, яка займалась би питаннями, що найбільше непокоять українців", - заявив він.

Лише п’ять партій мають більше п’яти відсотків підтримки серед виборців, а 39% респондентів заявили, що вони не знають, котру партію підтримувати.

Опитування виявило, що економічні питання стають нагальнішими для населення. Інфляція найбільше впливає на українців особисто, зазначили 69 відсотків респондентів. Корупція стала одним із найважливіших питань, яке турбує українців (48%), за яким іде військовий конфлікт на Донбасі (42%).

Українці оптимістичніше налаштовані щодо ситуації на місцевому рівні, свідчать результати опитування.

"Значно вищий рівень оптимізму на місцевому рівні означає, що реформи з децентралізації збільшили впевненість та підтримку місцевого керівництва серед громадян, - зазначив Нікс, - це важливий сигнал для уряду, що децентралізація має тривати, і це дає підстави сподіватись, що позитивні наслідки цих реформ перейдуть і на національний рівень".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3047780
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору