EN|RU|UK
 Економіка, Суспільство
  3183  6

 Мінфін: Вирішено проблемні питання відшкодування підприємствам ЖКГ пільг і субсидій. ДОКУМЕНТ

Міністерство фінансів вирішило проблемні питання відшкодування підприємствам ЖКГ пільг і субсидій, наданих населенню на оплату житлово-комунальних послуг відповідно до нового механізму монетизації субсидій, введеного з 1 січня 2018 року.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться у повідомленні прес-служби Міністерства фінансів України.

"Постанова КМУ від 08.11.2017 № 951 про запровадження в Україні монетизації субсидій на рівні підприємств-надавачів послуг із 2018 року є першим етапом реформування системи розрахунків за субсидіями, що передбачає перехід на прозорі та своєчасні розрахунки "живими" коштами за субсидіями між державою та виконавцями послуг", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що з метою здійснення вчасних розрахунків з ОСББ і ЖБК Мінфін 30 січня надав роз’яснення Казначейству стосовно перерахування субвенції з надання пільг та субсидій, наданих населенню на оплату житлово-комунальних послуг.

Мінфін: Вирішено проблемні питання відшкодування підприємствам ЖКГ пільг і субсидій 01
Мінфін: Вирішено проблемні питання відшкодування підприємствам ЖКГ пільг і субсидій 02

Крім того, Мінфіном було підготовлено доручення Казначейству на перерахування грошовими коштами частини субвенції на оплату квартирної плати та інших послуг згідно із нормативами, встановленими Міністерством фінансів.

У повідомленні також зазначається, що наразі Мінфін розпочав процес підготовки системних змін до постанови КМУ від 04.03.2002 № 256, де буде запропоновано перехід до другого етапу реформування системи надання пільг та субсидій і запровадження "монетизації" пільг та субсидій на рівні домогосподарств.

"Тобто буде запропоновано механізм прямого перерахування субвенції в частині оплати квартирної плати та інших послуг безпосередньо на рахунки людей отримувачів пільг та субсидій, які самостійно зможуть розраховуватися за комунальні послуги. Розрахунки з ОСББ/ЖБК, до внесення змін до постанови КМУ від 04.03.2002 № 256, здійснюватимуться через рахунки, відкриті в установах банків, а з бюджетними установами – через спеціальні реєстраційні рахунки, відкритті в органах Казначейства", - повідомляє прес-служба Мінфіну.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3047779
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору