EN|RU|UK
 Політика України
  3880  18
Матеріали за темою:

 Для допомоги дітям, які живуть по обидва боки збройного конфлікту на Донбасі, необхідно майже $24 млн, - ЮНІСЕФ

Ці кошти дозволять забезпечити українських дітей чистою водою, а також дадуть їм можливість навчатися та отримувати медичну допомогу.

У Дитячому фонді ООН (ЮНІСЕФ) закликали донорів виділити 23,6 млн доларів США на проекти з надання гуманітарної допомоги дітям на сході України, передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН. Як повідомляє Центр новин ООН, ці кошти дозволять забезпечити українських дітей чистою водою, а також дадуть їм можливість навчатися й отримувати медичну допомогу.

Представник ЮНІСЕФ в Україні Джованна Барберіс нагадала, що діти на сході України продовжують страждати від наслідків конфлікту. Вони вкрай потребують допомоги і захисту. У рамках своїх проектів ЮНІСЕФ планує посприяти 500 тисячам дітей по обидва боки лінії зіткнення на сході України. Барберіс зазначила, що багато дітей в Донецькій і Луганській областях перебувають у зонах обстрілів. Вони позбавлені можливості ходити до школи. У районах конфліктів пошкоджено багато важливих об'єктів інфраструктури. Так, з початку конфлікту на сході України під час обстрілів були пошкоджені будівлі понад 700 навчальних закладів і 130 лікарень. Постійно надходять повідомлення про пошкодження водонапірних станцій.

"Така ситуація небезпечна величезними ризиками для великої кількості людей, які покладаються на систему централізованого водопостачання та опалення. У 2017 році на сході України від перебоїв з водопостачанням постраждали понад три мільйони осіб", - зазначила Барберіс.

Вона розповіла, що Дитячий фонд ООН докладає всіх зусиль для надання постраждалим необхідної допомоги в цій сфері. У 2017 році ЮНІСЕФ забезпечив доступ до чистої питної води для понад 1 450 000 осіб на підконтрольних і непідконтрольних уряду територіях на сході України. Дитячий фонд надає психологічну допомогу 105 тисячам дітей, які живуть в охоплених конфліктом районах. Минулого року ЮНІСЕФ разом з партнерами запустив у конфліктних регіонах України освітню програму про небезпеку мін і снарядів.

У 2018 році Фонд продовжить роботу в цих напрямках. Він уже розпочав реалізацію проектів з надання психологічної підтримки для 100 тисяч дітей та їхніх батьків. Ще один проект стосується раннього розвитку дитини та зміцнення основ базової освіти для 32 500 тисяч школярів, які постраждали від конфлікту в Донецькій і Луганській областях.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3047726
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору