EN|RU|UK
 Політика України
  3326  8

 Кабмін затвердив програму підтримки осіб, звільнених із полону: одноразова фіндопомога в сумі 100 тис. грн, підтримка психологів і лікарів

Кабінет Міністрів ухвалив рішення про соціальну підтримку осіб звільнених із полону.

Як передає Цензор.НЕТ, сьогодні, 31 січня Кабінет Міністрів України ухвалив постанову "Деякі питання соціальної підтримки осіб, звільнених із полону".

Вказану постанову розроблено Міністерством соціальної політики на виконання доручення Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Представляючи проект постанови на засіданні Уряду, міністр соціальної політики Андрій Рева відзначив, що пропоноване рішення передбачає надання особам, звільненим із полону, і членам їхніх сімей державної підтримки та фінансової допомоги.

"Йдеться про надання одноразової грошової допомоги в розмірі 100 000 гривень кожній особі. Також передбачені варіанти надання медичної допомоги, психологічної допомоги та реабілітації, допомоги в забезпеченні тимчасовим житлом тих осіб, які є внутрішньо переміщеними особами", - заявив Андрій Рева.

Чиновник також зазначив, що списки осіб, які отримають таку державну підтримку, будуть надаватися Службою безпеки України.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3047677
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору