EN|RU|UK
 За кордоном
  30129  116
Матеріали за темою:

 Трамп прирівняв Росію до терористів і режимів-ізгоїв

Президент США Дональд Трамп під час виступу перед конгресом із промовою "Про становище країни", заявив, що Китай і Росія кидають виклик інтересам і економіці США нарівні з режимами-ізгоями і бойовиками терористичних угруповань.

"У всьому світі ми стикаємося з режимами-ізгоями, терористичними групами і такими суперниками, як Китай і Росія, які кидають виклик нашим інтересам, нашій економіці та нашим цінностям", - цитує Трампа Газета.ру, передає Цензор.НЕТ.

"Стикаючись із цими жахливими загрозами, ми знаємо, що слабкість - це прямий шлях до конфлікту", - додав Трамп, зазначає Інтерфакс-Україна.

Також Президент США Дональд Трамп заявив про необхідність модернізації та перебудови ядерного арсеналу США, який зміг би відбити будь-які акти агресії з боку будь-якої держави.

"У рамках нашої системи оборони ми повинні модернізувати і перебудувати наш ядерний арсенал, який, сподіваюся, нам ніколи не доведеться використовувати, але зробити його настільки сильним і потужним, щоб він зміг відбити будь-які акти агресії з боку будь-якої держави або кого-небудь ще", - сказав Д.Трамп.

Крім того, Трамп назвав візову програму з розіграшу Грін-карт причиною недавніх терактів у Нью-Йорку, закликав її скасувати.

"Дві терористичні атаки в Нью-Йорку стали можливими завдяки візовій лотереї та ланцюговій міграції. В епоху тероризму ці програми представляють ризики, які ми собі більше не можемо дозволити", - сказав Д.Трамп.

Він представив конгресу новий імміграційний план із чотирьох частин.

"Відповідно до четвертої частини (плану. - Ред.) буде припинена візова лотерея - програма, за якої довільно видавалися Грін-карти без урахування навичок і (особистих. - Ред.) якостей (мігрантів. - Ред.) або безпеки нашого населення", - наголосив американський лідер.

У рамках плану також передбачається система надання громадянства для 1,8 млн незаконних мігрантів, які потрапили в США дітьми, зміцнення системи прикордонного контролю і обмеження на в'їзд сімей мігрантів.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3047594
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору