EN|RU|UK
 Політика України, Фоторепортаж
  24257  132
Матеріали за темою:

 У Черкасах під тиском невідомих у масках ухвалили бюджет: Частина депутатів навіть не збиралася голосувати за нього. ФОТОрепортаж

Голосування за бюджет Черкаською міською радою відбувалося при невідомих у масках, які прийшли на сесію. Сайт міськради назвав їх "АТОвцями". Під час розгляду проекту рішення депутатів не хотіли випускати з сесійної зали.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт  міськради.

У Черкасах під тиском невідомих у масках ухвалили бюджет: Частина депутатів навіть не збиралася голосувати за нього 01

У Черкасах під тиском невідомих у масках ухвалили бюджет: Частина депутатів навіть не збиралася голосувати за нього 02

У Черкасах під тиском невідомих у масках ухвалили бюджет: Частина депутатів навіть не збиралася голосувати за нього 03
У Черкасах під тиском невідомих у масках ухвалили бюджет: Частина депутатів навіть не збиралася голосувати за нього 04
У Черкасах під тиском невідомих у масках ухвалили бюджет: Частина депутатів навіть не збиралася голосувати за нього 05
У Черкасах під тиском невідомих у масках ухвалили бюджет: Частина депутатів навіть не збиралася голосувати за нього 06

У Черкасах під тиском невідомих у масках ухвалили бюджет: Частина депутатів навіть не збиралася голосувати за нього 07
У Черкасах під тиском невідомих у масках ухвалили бюджет: Частина депутатів навіть не збиралася голосувати за нього 08
У Черкасах під тиском невідомих у масках ухвалили бюджет: Частина депутатів навіть не збиралася голосувати за нього 09

У Черкасах під тиском невідомих у масках ухвалили бюджет: Частина депутатів навіть не збиралася голосувати за нього 10
У Черкасах під тиском невідомих у масках ухвалили бюджет: Частина депутатів навіть не збиралася голосувати за нього 11

"За цей документ з п'ятої спроби на сесії 29 січня проголосували 22 міські обранці, ще 12 - утрималися й один висловився проти. Вони підтримали проект головного кошторису, узгоджений виконавчим комітетом з правками постійних комісій. Втім, без урахування пропозицій, що стосуються бюджету розвитку", - йдеться в повідомленні. На сайті міськради невідомі названі "АТОвцями".

На думку міського голови Черкас Анатолія Бондаренка, частина депутатського корпусу свідомо саботувала ухвалення бюджету. Прийнятий документ мер називає "компромісним".

"Жоден бюджет, напевно, не може бути досконалим. Але, судячи з усього, частина депутатів навіть не збиралася голосувати за нього. Для них зараз головне в будь-який спосіб "продавити" свій виконавчий комітет, який би вже працював із бюджетом, - прокоментував він журналістам. - Зате проголосований сьогодні документ передбачає нарахування заробітної плати з урахуванням рівня інфляції, розрахунки за енергоносії тощо. Розподіл коштів по бюджету розвитку ми ще продовжимо обговорювати".

На початку сесії від імені обласної федерації профспілок до депутатів звернувся Петро Шевченко. Він ще раз нагадав, що Черкаси зараз єдине місто без головного кошторису (його повинні були прийняти ще до 25 грудня 2017 року) і вимагав його негайного розгляду. Мовляв, рішення в разі потреби можна відкоригувати протягом поточного року.

Голова Координаційної ради учасників АТО Черкаської області Олександр Тихонов зазначив, що відсутність зрушень з прийняттям бюджету може призвести до економічної кризи.

"Ми сьогодні тут виступаємо як люди, які хочуть і можуть змінити ситуацію, яка склалася в нашому місті. Ми маємо на це моральне право. Ці хлопці захищали Україну і вони - частина територіальної громади, - сказав він. - Сьогодні ми об'єднані, як ніколи" .

У той же час, депутат від "Батьківщини" Роман Дискант зауважив, що Черкасам потрібен не просто бюджет, а якісний фінансовий документ. Тому, на його думку, кожну з пропозицій колег потрібно зважити і пропрацювати, але не в умовах поспіху.

Під час сесії депутати працювали в режимі спільної постійної комісії. В її ході розглянули заплановані витрати двох структурних підрозділів - Департаменту освіти та гуманітарної політики, а також Департаменту охорони здоров'я та медичних послуг. Воно тривало близько трьох годин. Обранці вносили пропозиції, однак, на думку директора Департаменту фінансової політики Наталії Джуган, більшість з них - незбалансовані. 

Депутат від фракції ВО "Черкасці" Павло Карась висловив думку про те, що розгляд головного кошторису міста під час спільного засідання комісії відбувався за межами чинного законодавства і бюджетного регламенту.

"Всі пропозиції повинні бути в письмовому вигляді і збалансовані, в межах бюджетних запитів, - прокоментував він і додав, що ці пропозиції треба не тільки проголосувати, але й реалізувати".

Після обговорення обранці перейшли до голосування за проект бюджету - 2018 у різних редакціях. Зрештою підтримали його.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3047587
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору