EN|RU|UK
 Політика України
  14926  61

 "Людям нема різниці, який підрозділ поліції до них прибув на виклик", - Князєв про "переведення" поліції охорони у патрульні

На виклики людей по лінії "102" додатково реагуватимуть 640 нарядів поліції охорони. Тобто вони увійшли у систему єдиної дислокації нарядів поліції.

Про це, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації Національної поліції України, повідомив глава відомства Сергій Князєв.

Таке рішення дасть змогу розвантажити екіпажі патрульної поліції і груп реагування патрульної поліції та водночас звести до мінімуму швидкість прибуття поліцейських на місце виклику, стверджують у відомстві. З початку цього року співробітники поліції охорони здійснили понад 9 тисяч виїздів за викликами на спецлінію "102". Близько 3,4 тисячі викликів - це повідомлення про злочини.

Сергій Князєв зазначив, що пріоритетом у роботі поліцейських охорони залишається реагування на виклики згідно з договірними умовами. Однак, за його словами, зараз таких спрацьовувань небагато.

"Тому ухвалили таке рішення, враховуючи, що поліція охорони - невід'ємна ланка поліції превенції. Вони включені в систему єдиної дислокації "102". Прибувають на виклики громадян, надають поліцейську допомогу. Оператори в call-центрах контролюють переміщення всіх патрульних автомобілів, зокрема і поліції охорони", - зазначив глава Нацполіції.

Він додав, що співробітники поліції охорони вже пройшли спеціальне навчання, спираючись на досвід патрульних поліцейських. Крім того, вони забезпечені всім необхідним технічним оснащенням.

Так, повідомлення про виклик із call-центру надходять на спеціальні планшети. Його забирає той наряд, який перебуває ближче і не задіяний в інших завданнях.

"Людям нема різниці - який підрозділ поліції до них прибув на виклик. Головне, щоб той, хто потребує допомоги, своєчасно отримав її", - підкреслив Сергій Князєв.

Раніше Сергій Князєв повідомив, що діяльність поліції охорони буде уніфікована під стандарти роботи патрульних. Тому майже всі співробітники поліції пройшли перепідготовку з урахуванням досвіду роботи патрульної поліції.

Водночас, глава відомства зазначив, що всі новоприбулі поліцейські проходитимуть первинну службу в рядах патрульної поліції, груп реагування або поліції охорони.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3047581
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору