EN|RU|UK
 Суспільство
  4834  18
Матеріали за темою:

 Виклики до суду публікуватимуть на офіційному веб-порталі судової влади

Відповідач, третя особа, свідок, місце проживання, місцезнаходження або місце роботи якого невідоме, а також зацікавлена ​​особа у справах про видачу обмежувального припису викликаються до суду через оголошення на офіційному веб-порталі судової влади.

Про це повідомляє Державна судова адміністрація України, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "ЗіБ".

Зазначається, що оголошення має бути розміщене не пізніше ніж за 10 днів, а в разі розгляду справи про видачу обмежувального припису - не пізніше 24 годин до дати відповідного судового засідання. З опублікуванням оголошення про виклик особа вважається повідомленою про час і місце розгляду справи.

Порядок публікації оголошень на веб-порталі судової влади України визначається Положенням про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему. Як пояснили в ДСАУ, оскільки ця система тільки розробляється, інформація про виклик у справі відповідача, третьої особи, свідка, зареєстроване місце проживання (перебування), місцезнаходження або місце роботи якого невідоме, розміщується безпосередньо судом на його офіційній сторінці веб-порталу судової влади України.

Згідно із законодавством забезпечити створення і належне функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи ДСАУ повинна до кінця цього року.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3047420
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору