EN|RU|UK
 Політика України
  31730  102
Матеріали за темою:

 "Кремлівська доповідь Мінфіну США - це більше, ніж попередження для РФ, - Данилюк. ДОКУМЕНТ

Глава Мінфіну України Олександр Данилюк вважає, що опублікований Мінфіном США список наближених до президента РФ Володимира Путіна російських чиновників і бізнесменів - це більше, ніж попередження для Росії.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він написав на своїй сторінці в  Facebook.

"Впевнена послідовна позиція всієї американської адміністрації та міністерства фінансів США – опубліковано список представників російської влади та наближених до неї олігархів, що можуть потрапити під санкції. Це більше, ніж попередження - це ще один крок, який має спонукати Росію припинити втручання у демократичні процеси в різних країнах світу та припинити війну в Україні", - написав він.

"Санкції – це один з найефективніших та дієвих методів впливу на Росію", - додав Данилюк.

Кремлівська доповідь Мінфіну США - це більше, ніж попередження для РФ, - Данилюк 01Кремлівська доповідь Мінфіну США - це більше, ніж попередження для РФ, - Данилюк 02Кремлівська доповідь Мінфіну США - це більше, ніж попередження для РФ, - Данилюк 03Кремлівська доповідь Мінфіну США - це більше, ніж попередження для РФ, - Данилюк 04Кремлівська доповідь Мінфіну США - це більше, ніж попередження для РФ, - Данилюк 05Кремлівська доповідь Мінфіну США - це більше, ніж попередження для РФ, - Данилюк 06

Кремлівська доповідь Мінфіну США - це більше, ніж попередження для РФ, - Данилюк 07Кремлівська доповідь Мінфіну США - це більше, ніж попередження для РФ, - Данилюк 08


Кремлівська доповідь Мінфіну США - це більше, ніж попередження для РФ, - Данилюк 09

Нагадаємо, "кремлівську доповідь" було оприлюднено вранці 30 січня. У переданий конгресу США список увійшли імена 210 осіб, що випливає з документа, поширеного Мінфіном США. Відомство оприлюднило лише фрагмент доповіді - незасекречену його частину.

Кремлівська доповідь Мінфіну США - це більше, ніж попередження для РФ, - Данилюк 10

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3047410
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору