EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  11560  60

 Фокус на цифровій економіці дозволить Україні прискорити економічне зростання і бути успішною та конкурентною у світі, - Гройсман

Фокус на цифровій економіці дозволить Україні прискорити економічне зростання і бути успішною та конкурентною в світі.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал, про це сказав прем'єр-міністр України під час зустрічі з діловими колами та експертами цифрового ринку.

"Питання цифрової економіки - це питання нашого сьогодення. Якщо ми сфокусуємося на розвитку цифрової економіки, ми можемо бути успішними, - сказав Гройсман. - Нам потрібен швидкий економічний ріст, і у нас є все, щоб його забезпечити".

Глава Уряду підкреслив, що запровадження нових технологій – запорука досягнення стратегічної мети.

"Нам потрібна реактивна швидкість, - сказав Прем’єр-міністр. - У нас непогані сигнали від економіки, але ми розуміємо, що зростання в 2-3% - це недостатньо. Наше завдання -  "5% плюс"… Наше завдання - стати однією з найсильніших економік Європи".

Як зазначив Гройсман, уряд готовий спільно з експертним середовищем і бізнесом напрацьовувати та втілювати рішення з підтримки технологічного прориву, підтримки стартапів, осучаснення освіти та впровадження надійного трансферу технологій - від розробки до промислового використання.

"У цьому світі ми маємо бути швидкими та мобільними. І це залежить від влади й регуляцій, а також умов, які ми можемо створити… Уряд готовий ухвалювати рішення", - сказав він.

Довідка. Цифровий розвиток економіки – це комплекс механізмів, мотивацій та стимулів розвитку цифрових технологій, а отже розгалуженої цифрової інфраструктури, для використання можливостей держави, посилення її конкурентоздатності, а також зростання благополуччя громадян. Концепція розвитку цифрової технології передбачає виконання низки заходів, мета яких - подолання цифрового розриву шляхом запровадження та використання новітніх технологій зв’язку та передачі даних, а також всебічне запровадження цифрових технологій – від запровадження цифрових робочих місць до приєднання до цифрових ініціатив сучасного світу. Дорожня карта виконання концепції на 2018 рік передбачає запровадження близько двох десятків кроків, зокрема проведення досліджень цифровізації промисловості та бізнесу, визначення базових цифрових послуг, підготовку заходів з модернізації освіти, а також формування прогнозів цифрового розвитку України до 2020 року.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3047391
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору