EN|RU|UK
 Політика України
  5847  27

 Компетентність прикордонного контролю в Україні стала однією з найвищих у світі, - Аваков

Зарубіжні колеги високо оцінили українську систему прикордонного контролю.

Як передає Цензор.НЕТ, про це заявив глава МВС Арсен Аваков у ході сьогоднішньої підсумкової колегії Держприкордонслужби.

"Керівник ваш сказав, що головне завдання минулого року - безвізовий режим і біометричний контроль - виконано. І за великим рахунком, ви зробили свою справу добре. Дуже добре. У фахівців були сумніви, у нас був цейтнот і з точки зору фінансового, і з точки зору тимчасового чинника. Але кожен на своєму місці зробив свою роботу. Це дуже важливо, що кожен на своєму місці зробив свою роботу добре. І всі ті інспектори, які в нас були, всі колеги зарубіжні, які дивилися нашу систему, поставили нам дуже високі оцінки за цю работу. (...) Досить сказати, що, наприклад, Україна увійшла до п'ятірки країн з обробки запитів і контрольних функцій з "Інтерполом". Тобто компетентність дій прикордонного контролю в Україні стала однією з найвищих у світі. Це свідчить про процедури й про технічну оснащеність", - сказав міністр внутрішніх справ.

Окремо глава МВС наголосив на необхідності викорінення корупції в лавах прикордонного відомства, адже від цього безпосередньо залежить якість роботи і рівень довіри населення.

"Ви знаєте, як зробити так, щоб довіра людей була не 50%, а ближче до 100%. Це питання корупційного порядку. Зараз справді дуже добре працює служба внутрішньої безпеки. І ми маємо цифру - 740 осіб. Це дуже багато навіть для такого великого відомства. Усі керівники повинні розуміти, якщо ми з цим завданням не впораємося, всі позитивні досягнення можуть бути дискредитовані цією ложкою дьогтю", - цитує Авакова Відділ комунікації МВС.

Процес очищення відомства від корупціонерів, за словами міністра, триватиме певний час. "Ми повинні пройти цей період очищення і виробити звичку, що тут не місце корупціонерам. Нехай це буде рік або три, але ми повинні поставити відповідні фільтри і поступово рухатися до ідеалу. Тоді й без того високий рівень довіри до прикордонників буде ще вище", - сказав міністр внутрішніх справ.

Він наголосив, що довіра населення є тим фактором, який стимулює подальший розвиток і, відповідно, - збільшення фінансування з держбюджету. "Коли є довіра до прикордонної служби, тоді є й розвиток. Є довіра - є бюджет. Ми маємо колосальний ріст бюджету і колосальне зростання поваги. Офіцер прикордонної служби раніше отримував утричі-вчетверо менше військовослужбовця. За два-три роки ми пройшли цей шлях до поваги і зростання мотивації до ваших підопічних. Зараз ми вийшли на гідний рівень. І підемо далі", - запевнив Аваков.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3047376
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору