EN|RU|UK
 Політика України
  11494  53

 У пріоритеті - впровадження механізмів контролю та посилення відповідальності керівництва тергромад, - Гройсман

Передача на місця повноважень і фінансових ресурсів, поглиблення децентралізації та розвиток регіонів - пріоритети роботи уряду, тепер на перший план виходять питання відповідальності місцевої влади за ефективне використання наданих ресурсів.

Про це, як пише Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал, сказав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі зі Спеціальним посланником уряду ФРН з питань реформування України в галузі управління та децентралізації Георгом Мільбрадтом.

"Питання децентралізації мають надважливе значення", - сказав Володимир Гройсман. Він підкреслив, що результати децентралізації – помітні. І зараз на порядку денному – питання управління землею громад, зокрема землею поза межами населених пунктів, а також запровадження ефективних механізмів контролю і нагляду за діяльністю громад та відповідальністю їхнього керівництва.

"Ми говоримо про спрощення об’єднання задля створення спроможних громад, – сказав Володимир Гройсман. – Ми знайшли механізми зміцнення спроможності, передали фінанси, але потрібна відповідальність. І тут потрібні ефективні механізми контролю. Тож я ставив би питання відповідальності та нагляду також у пріоритет законодавчого регулювання".

Розпочата в 2014 році реформа з децентралізації була і є одним із ключових напрямків роботи Кабінету міністрів. За прогнозом, 2018 рік стане роком формування базового рівня місцевого самоврядування. Зараз в Україні працюють 665 ОТГ, 41 ОТГ очікують рішення ЦВК про призначення на їхній території перших місцевих виборів.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3047349
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору