EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  6564  26

 Новий механізм виплати субсидій заблокував розрахунки по всій Україні, - Мінрегіонбуд

Розроблений Міністерством фінансів механізм монетизації субсидій для підприємств, які надають послуги з постачання електрики, природного газу та інших житлово-комунальних послуг, фактично заблокував розрахунки із субсидій між державою і підприємствами.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться у повідомленні Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства 

"Ситуація, яка наразі виникла з відшкодуванням підприємствам житлово-комунального господарства, об'єднанням співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), житлово-будівельним кооперативам (ЖБК) пільг та субсидій, наданих населенню на оплату житлово-комунальних послуг, потребує негайного реагування з боку Міністерства фінансів України. Новий механізм виплати субсидій, введений в дію наказом Мінфіну 04 січня поточного року, фактично заблокував розрахунки по всій Україні. Підприємства галузі, ОСББ/ЖБК не повинні ставати заручниками ситуації – в цьому полягає принципова позиція Мінрегіонбуду", - йдеться у повідомленні.

По результатам совещания, проведенного в Минрегионстрое 26 января, вице-премьер министр, министр регионального развития, строительства и жилищно-коммунального хозяйства Геннадий Зубко дал поручение Минфину откорректировать новый механизм возмещения льгот и субсидий.

В частности, согласно протоколу заседания, Минфин должен отменить требование относительно целевого использования средств за предоставленные льготы и субсидии для предприятий, которые предоставляют услуги по содержанию домов, придомовых территорий, ОСМД и ЖСК.

Також потрібно розмежувати вимоги верифікації одержувачів пільг і субсидій і вимог, за якими надається відшкодування даних пільг і субсидій.

Крім того, Мінфіну доручено відстрочити до кінця цього опалювального сезону застосування підприємствами ЖКГ реєстру обсягу спожитих енергоносіїв і наданих послуг і реєстру сум, що підлягають перерахуванню за рахунок субвенції із місцевих бюджетів.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3047277
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору