EN|RU|UK
 Політика України
  16883  75

 Мінінформполітики оголосило тендер на 11,6 млн на створення російськомовної газети для Донбасу

Міністерство інформаційної політики оголосило тендер на комплекс послуг з виробництва та розповсюдження в Донецькій і Луганській областях російськомовної газети на загальну суму 11,6 млн гривень.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Українські новини", про це йдеться в тендерній документації міністерства, оприлюдненій у системі державних закупівель ProZorro.

Зокрема, Мінінформполітики має намір закупити комплекс послуг з виробництва й поставки (доведення до споживачів) поліграфічної періодичної інформаційної продукції з метою створення інформаційного продукту у вигляді друкованого засобу масової інформації (газети) і розповсюдження його в Донецькій і Луганській областях.

Послуги мають відповідати таким критеріям: поліграфічна продукція (газета) видається російською мовою; періодичність - двічі на місяць; формат - А3; обсяг - 8 смуг; загальна кількість виходів - 22; тираж: 250 тис. примірників.

Відповідно до тендерної документації, виконавець здійснює комплексну підготовку контенту видання, що охоплює надання редакційних послуг повного циклу.

План кожного номера видання повинен бути узгоджений з відповідальною особою замовника, а перед друком кожний тираж видання має бути затверджений відповідальною особою замовника.

Виконавець також забезпечуватиме поставку і безкоштовне розповсюдження видання в Донецькій і Луганській областях, зокрема в: державні обласні адміністрації; пункти перетину ліній розмежування; відділення банків, у яких здійснюються соціальні виплати; цивільне населення і силові структури, розташовані в зазначених регіонах тощо.

Очікувана вартість закупівлі - 11 600 000 гривень.

Кінцевий термін подачі заявок - 26 лютого, початок аукціонів - 2 квітня.

Термін надання послуг - до 31 грудня.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3047192
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору