EN|RU|UK
 Політика України
  2656  4
Матеріали за темою:

 Військовослужбовці України, США, Великої Британії, Канади, а також понад 10 країн НАТО і партнерів почали підготовку до навчань "Rapid Trident-2018", - Генштаб ЗСУ

У Львівській області українські й американські військові почали планування багатонаціональних навчань "Rapid Trident- 2018".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Генерального штабу Збройних сил України.

"Сьогодні, 29 січня, на Львівщині розпочалось планування найбільших спільних сухопутних навчань підрозділів Збройних Сил України та армійських підрозділів іноземних держав "Репід Трайдент-2018". До проведення початкової плануючої конференції залучені представники командування Сухопутних військ ЗС України та військово-тренувальної місії ЗС США. Також у процесі планування активну участь беруть військовослужбовці Великої Британії та ЗС Канади, а також офіцери армій понад 10 країн-учасниць НАТО та держав-партнерів Північноатлантичного Альянсу. Упродовж тижня учасники конференції працюватимуть над розробкою та відпрацюванням спільних документів, які регламентуватимуть проведення кожного з етапів майбутнього навчання", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, українсько-американські військові навчання "Репід Трайдент" відбуваються на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки на Львівщині з 2006 року. Багатонаціональні військові навчання проводяться у рамках програми "Партнерство заради миру" за участю військовослужбовців країн НАТО. Метою їх проведення є підготовка військових різних країн до спільних дій у складі багатонаціональних сил під час коаліційних операцій. У різні роки в навчаннях брали участь від 1 до 3 тисяч військових різних країн.

Військовослужбовці України, США, Великої Британії, Канади, а також понад 10 країн НАТО і партнерів почали підготовку до навчань Rapid Trident-2018, - Генштаб ЗСУ 01

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3047181
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору