EN|RU|UK
 Політика України
  17230  82

 Призначення судді Сімоненко у Верховний Суд завдасть сильного удару по репутації Порошенка, - журналістка Соколенко

Сьогодні-завтра може з'явитися Указ, який просто знищить репутацію чинного глави держави Петра Порошенка - Указ про призначення суддею Верховного Суду (нового) Валентини Сімоненко.

Про це у своєму блозі на "УП" пише журналістка Наталія Соколенко.

Призначення судді Сімоненко у Верховний Суд завдасть сильного удару по репутації Порошенка, - журналістка Соколенко 01

"Пані Сімоненко була суддею Верховного Суду України (старого), очолювала Раду суддів, зганьбилася на всю країну безграмотністю, а ще засвітилася в негативної ролі в численних скандалах, пов'язаних із суддями", - пише Соколенко.

Вона при цьому зазначає, що "вишенькою на торті" є електронна декларація Сімоненко, результати якої досі не оприлюднені:

"1) Громадська рада доброчесності встановила факт недекларування Валентиною Сімоненко корпоративних прав її тодішнього чоловіка. За таке порушення ВРП відхилила кандидатуру судді Франтовської.

2) НАЗК вже 10 місяців перевіряє Е-ДЕКЛАРАЦІЮ В. Сімоненко і, на мою думку і моїх колег із Громадської ради доброчесності, навмисно затягувала цю перевірку у такий спосіб: НАЗК направила запити про майно кандидатки і членів її родини...у РФ. Цікаво, чи дочекалися відповіді?

3) Перевірку Е-ДЕКЛАРАЦІЇ починали робити за керівництва відповідного підрозділу НАЗК раніше засудженої за корупцію Тетяни Шкребко, чий вирок приховували посадовці Державної судової адміністрації".

Незважаючи на це, як пише Соколенко, Вища рада правосуддя (доповідачем щодо Сімоненко був член ВРП пан Маловацький, в недалекому минулому юрист партії БПП), а також незважаючи на протести ГРД, Автомайдану, ГО "Декларації під контролем", 29 грудня порекомендував Президенту України призначити Валентину Сімоненко суддею Верховного Суду (нового).

Як зазначає журналістка, за законом, Президент не має права не підписати Указ про призначення особи, запропонованої ВРП. Однак при цьому особа може звернутися до Президента з проханням не призначати її поки що взагалі.

Вона повідомляє, що 29 грудня після схвалення ВРП кандидатури Сімоненко в новий Верховний Суд журналісти і члени ГРД прямо запитали Валентину Сімоненко, чи готова вона написати лист Президенту з проханням не видавати Указ про її призначення, поки НАЗК не оприлюднює результати перевірки її декларації.

За словами Соколенко, тоді Сімоненко пообіцяла подумати над таким листом до Президента.

"Подумаймо і ми, а також зважимо, якого удару по репутації Президента завдасть Указ з його підписом у разі, якщо В. Сімоненко не напише йому відповідний лист. (...) Перечитайте ще раз висновок ГРД про невідповідність В. Сімоненко критеріям доброчесності і професійної етики тут", - пише Соколенко. 

Також вона пропонує оцінити висловлювання про окупацію Криму кандидата на посаду судді Верховного Суду Сімоненко, "яка, прийде час, повинна буде судити окупантів і колабораціоністів".

"Журналісти на брифінгу в ВРП 29 грудня запитують її:"Це правда, що ваша рідна сестра залишилася в окупованому Криму і працює на окупаційну владу в її органах?". Сімоненко відповідає:"Моя сестра доросла самостійна людина. Ми виросли в Криму. Але політики нас розділили і Бог їх покарає".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3047124
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору