EN|RU|UK
 За кордоном
  6667  25

 Німеччина завершує прийом біженців у рамках міграційної програми ЄС, - МЗС ФРН

Німеччина майже завершила прийом біженців у рамках міграційної програми ЄС.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на DW, про це заявляють в міністерстві внутрішніх справ ФРН, пише газета Die Welt у понеділок, 29 січня.

Країни Євросоюзу домовилися про перерозподіл біженців у 2015 році. Згідно із цією програмою, Німеччина мала прийняти 27 тисяч осіб, фактично ж вона прийняла лише 10 265: з Італії 4894 людини, з Греції - 5371.

Справа в тому, що підстави для переселення виявилися у значно меншої кількості мігрантів, ніж очікувалося, пояснюють у німецькому міністерстві. Під програму перерозподілу потрапляють лише ті мігранти, шанси яких отримати притулок перевищують 75 відсотків, пояснює Die Welt. Німеччина "зі значним відривом прийняла найбільшу кількість біженців", порівняно з іншими країнами Європи, зазначають у МВС.

Німеччина завершує прийом біженців у рамках міграційної програми ЄС, - МЗС ФРН 01

За даними відомства, до сьогодні в Греції майже не залишилося прохачів притулку, ситуація яких дозволяла б їм розраховувати на переселення в Німеччину. В Італії критеріям для переселення відповідають близько трьох тисяч заявок. Якщо в грудні 2017 року Німеччина ще прийняла 503 біженця з Італії та 39 - із Греції, то вже в січні до ФРН з обох країн за програмою переселення приїхали лише 8 осіб.

Офіційно програма мала завершитися 26 вересня 2017 року.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3047099
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору