EN|RU|UK
 За кордоном
  47547  236

 Україна - європейська країна, і ми точно будемо в ЄС, - Порошенко

Президент України Петро Порошенко подякував команді Українського дому в Давосі.

"Присутність України та українців в Давосі було забезпечено завдяки дуже ефективній, переважно жіночій, команді Українського дому під фантастичним девізом "Креативність. Інновації. Можливості". І сьогодні це стало центром донесення правдивої інформації. Не фейкової інформації, яка створюється Домом навпроти. А з нашого Українського дому ми доносили правдиву інформацію про інвестиційну привабливість. І оптимізм щодо України панував серед усіх відвідувачів. Користуючись нагодою я хочу подякувати всій команді Українського дому. Ви зробили блискучу роботу", - цитує заяву президента, опубліковану на його facebook-сторінціЦензор.НЕТ.

Там же наведена репліка Петра Порошенка, виголошена під час однієї з панельних зустрічей: "Україна точно буде в ЄС, Україна - європейська країна".

Україна - європейська країна, і ми точно будемо в ЄС, - Порошенко 01

Нагадаємо, президент України позитивно оцінив проведення 24-26 січня низки двосторонніх зустрічей у рамках Всесвітнього економічного форуму в Давосі. "За результатами Давосу, якщо сказати однією фразою - все було дуже добре", - сказав Порошенко.

За його словами, були сформовані позиції щодо приїзду експертів і визначено, які саме кроки залишилися для того, щоб запросити місію для отримання чергового траншу. І це завдання для українського Уряду і Парламенту, додав Президент. "Упевнений, сам факт того, що ми прискорили приїзд експертів для опрацювання спільних та узгоджених рішень є надзвичайно позитивним", - зазначив Петро Порошенко.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3047096
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору