EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  35450  227

 42,5% українців головним "гальмом" розвитку країни вважають олігархів, - опитування

У рейтингу "гальм" розвитку України впевнено лідирують олігархи: 42,5% опитаних українців саме їх назвали головною причиною повільного розвитку країни.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на ZN.UA, такими є результати дослідження, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології.

42,5% українців головним гальмом розвитку країни вважають олігархів, - опитування 01

"Не виключено, що саме нестримна (але в цілому нешкідлива) "антиолігархічна" та "антикорупційна" риторика глави держави дозволила йому зайняти в хіт-параді перешкод на шляху розвитку країни незаслужено низьке третє місце. Петро Олексійович ділить його з Кабінетом міністрів (у обох 26,3%)", — пишуть Юлія Мостова та Сергій Рахманін у своїй статті для DT.UA.

Другу сходинку прогнозовано займає парламент — 32,9%. Рада — на слуху і в телефокусі, її склад досить строкатий. Тому кожен, засмучений ходом подій в країні, без труднощів може вибрати з 423 "омандачених" власного кандидата на роль головного винуватця загальнодержавних бід. І, наскільки можна судити, багато з легкістю переносять невдоволення конкретним обранцем на весь законодавчий орган.

На четвертій позиції в переліку основних перешкод на шляху країни влаштувався прошарок чиновників із показником в 16%. Не дуже значна цифра, але, ймовірно, опитані вважають бюрократів не стільки самостійними паразитами, скільки обслугою олігархів і влади. Аналогічна історія, схоже, і з оцінкою шкодочинності судів, яких перешкодою розвитку України вважають лише 4,5%. Хоча не тільки демократія, але і Біблія роль суддів цінує вище ролі правителів"...

Росію винуватцем гальмування доброчинних процесів у країні вважають не так вже багато — 14,5%, однак ще 12% згадали про проросійську "п'яту колону".

"Ризикнемо припустити, що в 2014-15 роках ця цифра була б вищою. Поступове замороження військового конфлікту на Сході змусило багатьох уважніше придивитися до тих, хто власні безпорадність і жадібність списує на підступи агресивного сусіда. Для деяких підсумком споглядання і роздумів стало бажання покинути країну, — зазначають автори. — Те, що розвиток країни, насамперед,  гальмують виборці, вважають лише 3,2% (для розуміння: приблизно стільки ж учасників опитування — 3% — вважають, що головною перешкодою на шляху нашого розвитку є США)".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3047035
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору