EN|RU|UK
 Суспільство
  20909  101

 26% українців, які виїжджають за кордон, планують пережити там важкі часи, - КМІС

26,1% українців планують перечекати за кордоном важкі часи. Водночас 15,4% хочуть їздити на сезонні роботи, але не виїжджати назовсім.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на ZN.UA, такими є результати дослідження, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології.

14% готових виїхати з країни — категоричні і їх не лякає слово "назавжди". А ось 12% мають іншу мету — заробити грошей і таки відкрити свою справу в рідній країні. Напевно, тут доречно запам'ятати, що в Україні, станом на 2017 р. було зареєстровано 1 млн 800 тисяч підприємств, з яких, за даними Держстату, 1,5 млн — ФОП.

І, при цьому, згідно з  опитуванням, лише 11% громадян намагалися відкрити свою справу. 2,7%, за визнанням респондентів, — домоглися успіху, 8,3% — оцінили свій досвід як невдалий.

"Сподіваємося, незабаром країна усвідомлено потребуватиме ініціативних людей, здатних організувати і утримати на плаву малий бізнес, а не стати частиною схем ухиляння від податків, які використовуються торгівцями ювеліркою, побутовою технікою, брендовим одягом тощо, для чого і служить левова частка зареєстрованих ФОП-єдинників", — пишуть Юлія Мостова та Сергій Рахманін у своїй статті для DT.UA.

9,3% хотіли б отримати нові знання та досвід, а потім повернутися в Україну.

Кількість українських студентів у закордонних вузах на початок 2014/2015 навчального року склала 40 тис., через рік — вже 59,6 тис., ще через рік — понад 68 тисяч (дані CEDOS). За десять років кількість українських студентів у Польщі зросла в 11 разів (!), українці — половина всіх іноземних студентів в цій країні.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3047026
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору