EN|RU|UK
 За кордоном
  21443  104

 Війна з Росією може стати невідворотною, - начальник генштабу ЗС Великої Британії

Незважаючи на зусилля цивілізованого світу, спрямовані на мирне вирішення суперечок, конфлікт із РФ може виявитися невідворотним.

Таку думку під час виступу в Лондоні висловив начальник генерального штабу Збройних сил Великої Британії, генерал Нік Картер, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Для нашого покоління з часу завершення "холодної війни" звичними є війни за вибором, але у нас може не бути вибору щодо конфлікту із Росією. Нам варто пам'ятати вислів Троцького: "Ви можете не цікавитися війною, але тоді війна зацікавиться вами", - сказав Картер.

З огляду на це світовій спільноті варто діяти дещо інакше, насамперед визнавши, що Росія "поважає силу та людей, які протистоять їй".

"Первинний план стосовно України передбачав захоплення значно більшої території. Проте Росія була здивована українським опором та мусила погодитися на менше", - зауважив генерал.

Він також закликав визначити слабкі сторони Росії і "асиметрично маневрувати проти них".

"Головне: нам треба брати участь у розбудові інституційної спроможності сусідніх держав, аби вони мали силу і впевненість протистояти Росії, й міжнародну витривалість, щоб витримати тиск, направлений на повалення їх зсередини", - зазначив Картер.

На переконання начальника Генштабу Великої Британії, важливе значення має і зменшення енергетичної залежності від РФ.

"Нам варто розповідати населенню Росії, що насправді відбувається. Ми маємо захищати наші критичні можливості, особливо зважаючи на важливість кібернетичної складової. Ми також маємо вишуковувати наші власні вразливі до шкідливих російських впливів та дезінформації сторони, зменшуючи їхню вразливість", - підсумував він.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3047000
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору