EN|RU|UK
 Політика України
  14375  73

 Міграційна служба перевірить факти отримання громадянства за всі роки незалежності

Особливу увагу ДМС приділить отриманню громадянства на підставі факту проживання в країні до 1991 року.

Про це, як пише Цензор.НЕТ із посиланням на LIGA.net, глава ДМС Максим Соколюк повідомив під час щорічної підсумкової колегії МВС.

"Розпочато роботу з перевірки підстав для отримання українського громадянства за всі роки незалежності. Окрему увагу ми приділятимемо отриманню громадянства на підставі рішень судів за фактом проживання в Україні до 1991 року", - сказав чиновник.

За словами Соколюка, є випадки, коли суди ухвалюють рішення про надання громадянства на підставі неправдивих довідок про проживання в Україні до моменту проголошення незалежності.

Зі свого боку, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зазначив, що такі факти, а також незаконне прискорення процедур - це неприпустима дискредитація роботи ДМС.

"Ми з цим не будемо миритися. Така робота не щойно розпочалась, вона досить давно проводиться. Я думаю, що ви всі станете свідками висновків, які ми зробимо. Має бути серйозна кадрова робота", - підкреслив глава МВС.

Також, за словами міністра, необхідно відстежити походження схем і тих, хто за ними вже отримав громадянство, а також вжити заходів, щоб закрити такі лазівки.

"Це не якісь системні ситуації або великі цифри. Але що стосується громадянства України, тут має бути скеля, через яку ніхто не пройде. Тільки за законом", - підсумував Аваков.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3046983
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору