EN|RU|UK
 Події
  5248  21

 ВРП тимчасово відсторонила і позбавила доплат суддю Галагана за кермування напідпитку та непокору поліції

24 січня 2018 року Третя Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя вирішила притягнути суддю Кіровського районного суду міста Кропивницького Галагана О.В. до дисциплінарної відповідальності.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на веб-портал "Судова влада України".

Зазначається, що 10 і 17 січня 2018 року Третя Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя відкрила дисциплінарне провадження стосовно судді Кіровського районного суду міста Кропивницького Галагана О.В. та судді Солом'янського районного суду міста Києва Бобровника О.В.

У повідомленні також йдеться, що під час засідання Третьою Дисциплінарної палати 17 січня 2018 року досліджено протоколи оглядів відеозаписів, отриманих унаслідок проведення негласних слідчих дій стосовно судді Солом'янського районного суду міста Києва Бобровника О.В., що були оприлюднені 9 квітня 2017 року в численних засобах масової інформації, зокрема на інтернет-порталі Цензор.НЕТ, з яких вбачається, що суддя Бобровник О.В. вживає спиртні напої на робочому місці, безпідставно відкладає розгляд призначених справ, у не передбачений процесуальним законом спосіб вирішує питання, пов'язані зі здійсненням ним судочинства.

Водночас Третьою Дисциплінарною палатою ВРП досліджено відеозаписи, що надійшли від Департаменту патрульної поліції Національної поліції України, щодо інциденту, що стався в місті Кропивницькому за участю судді Галагана О.В., а також матеріали справи № 390/1253/16-п про адміністративне правопорушення стосовно Галагана О.В. за частиною першою статті 130, статтею 185, статтею 122-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, з яких вбачається, що суддя Галаган О.В. відмовлявся від проходження огляду для визначення стану алкогольного сп’яніння, не виконував законних вимог працівників поліції, самовільно залишив місце, де його зупинили працівники поліції, до закінчення оформлення матеріалів у справі про адміністративні правопорушення.

Як наслідок, на засіданні Третьої Дисциплінарної палати 24 січня 2018 року за вказаними фактами було ухвалено рішення про притягнення судді Кіровського районного суду міста Кропивницького Галагана О.В. до дисциплінарної відповідальності та внесення подання в ВРП про тимчасове відсторонення від здійснення правосуддя на три місяці з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу судді та направленням судді до Національної школи суддів України для проходження курсу підвищення кваліфікації з питань суддівської етики з подальшим кваліфікаційним оцінюванням для підтвердження здатності судді здійснювати правосуддя у відповідному суді.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3046762
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору