EN|RU|UK
 Події
  5930  29

 Нацагентство з повернення активів за один день прийняли в управління 11 елітних квартир і 15 машиномісць

25 січня Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів, на підставі відповідних постанов слідчого судді прийняло в управління чергові об'єкти нерухомості і передало їх в управління управителю.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це повідомляє офіційний сайт відомства.

 "Це арештовані у кримінальному провадженні 11 квартир та 15 машиномісць у житловому комплексі преміум-класу у місті Києві. З частиною користувачів квартир вже укладено нові договори оренди. Відповідно, вже в лютому кошти за користування житлом будуть перераховані до Державного бюджету України.

При цьому, так само як і під час прийняття в управління активів 23 січня, у ході прийняття в управління цього пакету нерухомості працівникам Національного агентства здійснювались перешкоди зі сторони третіх осіб, які представились представниками власників вказаних активів, проте, доказів своїх повноважень вони не надали", - йдеться в повідомленні.

Нацагентство висловлює подяку органам прокуратури та Національної поліції, завдяки злагодженій співпраці яких агентство змогло виконати відповідні постанови слідчого судді, а також була забезпечена охорона громадського порядку.

Відомство підкреслює, що невиконання законних вимог посадових осіб Нацагентства є адміністративним правопорушенням відповідно до статті 188-48 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Більш того, умисне невиконання вироку, рішення, ухвали, постанови суду, що набрали законної сили, або перешкоджання їх виконанню є злочином відповідно до статті 382 Кримінального кодексу України.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3046759
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору