EN|RU|UK
 Економіка, Суспільство
  4400  19

 З початку року ДФС нарахувала в Києві 35 мільйонерів

З початку 2018 року 35 киян задекларували доходи понад мільйон гривень. Всього з початку року було подано 848 декларацій із загальною сумою задекларованого в 236 млн гривень.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Кореспондент", про це в ефірі радіо Голос Столиці повідомила начальниця Головного управління ДФС у Києві Людмила Демченко.

Крім 35 декларацій мільйонерів було подано 393 декларації на податкову знижку.

"На сьогодні в Києві подано 848 декларацій про майновий стан і доходи із загальною сумою задекларованого доходу в понад 236 млн гривень. З них - 35 декларацій подано мільйонерами і 393 декларації - на податкову знижку", - сказала вона.

Демченко зазначила, що за поданими деклараціями до сплати належить 3,8 млн гривень податку на доходи фізичних осіб та 0,6 млн гривень військового збору.

Вона також розповіла, що в нормах з декларування доходів громадян відбулися певні зміни. Перша з них - це зміна форми декларації про майновий стан і доходи (викладено в новій редакції). Так, форму декларації доповнено рядком 10.9.1. У цьому рядку відображається дохід і податкові зобов'язання, які розстрочуються платником податків за списаним(анулюваним) боргом за кредитом, що отриманий таким платником на придбання житла (іпотечний кредит).

Крім того, в 2017 році були внесені зміни до Податкового кодексу, згідно з якими скасовані обмеження за розміром суми, сплаченої за навчання, яку платник податків може включити до податкової знижки за наслідками звітного року, а також обмеження щодо навчального періоду, за який здійснено таку сплату.

До того ж, за результатами 2017 року платник податків може скористатися правом на отримання податкової знижки, пов'язаної з навчанням члена сім'ї першого ступеня споріднення, незалежно від того чи отримує такий член сім'ї заробітну плату. Людмила Демченко нагадала, що платники, які відповідно до розділу IV Податкового кодексу зобов'язані подавати декларацію, подають її до 1 травня 2018 року.

Раніше Мінфін запропонував зобов'язати багатих українців подавати декларацію.

Нагадаємо, з 1 січня почався етап подачі декларацій за 2017 рік особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3046508
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору