EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  19737  81

 Це має бути сила, яка не дозволить заморозити нинішню ситуацію назавжди, як це робить Росія, - генерал США Ходжес про миротворців на Донбасі

Миротворці повинні мати мандат, який не дозволить заморозити нинішню ситуацію назавжди - як це робить Росія.

Миротворча місія ООН на Донбасі буде справді ефективною тільки якщо в ній братимуть участь "серйозні, кваліфіковані сили, які можуть насправді повною мірою діяти відповідно до мандату". Таку думку висловив генерал-лейтенант у відставці Бен Ходжес, який до грудня 2017 року командував сухопутними силами США в Європі, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Голос Америки.

"Миротворча місія (в Україні. - Ред.) - корисна", - переконаний він.

"Коли НАТО направило (у Боснію та Герцеговину. - Ред.) свої війська для виконання Дейтонської мирної угоди, у них були чітко прописані правила гри. Вони були потужно озброєні, завжди в бойовій готовності, і це було посланням для сербів та інших - це серйозна сила", - зазначив Ходжес.

"Якщо йдеться про ООНівську миротворчу місію (в Україні. - Ред.), вони повинні мати мандат, який не дозволяє заморозити нинішню ситуацію назавжди - як це робить Росія. Метою місії має бути виконання Мінська", - сказав Ходжес.

"Це повинна бути професійна сила, яку б поважали всі сторони", - наголосив він. 

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3046463
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору