EN|RU|UK
 Політика України
  33117  247

 Тимошенко наполягає, щоб Порошенко вніс у подання щодо ЦВК кандидата від "Батьківщини"

Юлія Тимошенко звернулася до президента Петра Порошенка з вимогою включити кандидата від "Батьківщини" Андрія Євстігнєєва у подання про новий склад Центральної виборчої комісії.

Про це лідер партії повідомила в середу, 24 січня, на прес-конференції у Києві, повідомили у прес-службі "Батьківщини".

Політик зазначила, що ЦВК повинна бути сформована чесно, з урахуванням кандидатур від усіх парламентських партій, так, як це передбачено законом: "Від того, як буде сформована комісія, хто і як рахуватиме голоси на президентських і парламентських виборах, залежить, чи відбудеться в Україні повне перезавантаження влади".

Як відомо, президент України вніс до Верховної Ради подання про призначення нових членів ЦВК. У ньому представлені кандидатури від усіх фракцій, окрім "Батьківщини". Термін повноважень 12 членів Центральної виборчої комісії, включно з головою Михайлом Охендовським, закінчився ще в червні 2014 року, ще одного - в лютому 2017 року.

Тимошенко наполягає, щоб Порошенко вніс у подання щодо ЦВК кандидата від Батьківщини 01

Юлія Тимошенко повідомила, що її політична сила вчасно, відповідно до законодавства, подала кандидатуру Андрія Євстігнєєва до складу ЦВК: "Це молода, інтелектуальна людина, кандидат наук, викладач університету ім. Шевченка. Він має досвід співпраці з міжнародними організаціями, має бездоганну репутацію і може посилити роботу ЦВК на предмет чесної роботи".

Тимошенко наполягає, щоб Порошенко вніс у подання щодо ЦВК кандидата від Батьківщини 02

 

На думку політика, ситуація з поданням на новий склад ЦВК свідчить про те, що президент не збирається чесно проводити вибори, а готується до фальсифікацій.

"Він розуміє, що навіть один член ЦВК від "Батьківщини" не дозволить йому сфальсифікувати вибори", - підкреслила політик і нагадала, що навіть при Януковичі від "Батьківщини" було два члена ЦВК.

"Я публічно звертаюся до Порошенка з вимогою негайно виправити цю помилку. Це свідоме порушення закону про ЦВК, оскільки "Батьківщина" має перший рівень підтримки у суспільстві, про що свідчать вибори в ОТГ. Ми вимагаємо внести у подання кандидатуру від "Батьківщини", тим більше, що раніше Порошенко публічно заявляв, що всі фракції внесли до ЦВК свої кандидатури, які відповідають усім критеріям, і він включив їх до складу подання", - зазначила лідер "Батьківщини".

Юлія Тимошенко також звернулася до Голови парламенту Андрія Парубія з вимогою негайно повернути відповідне подання президенту і прийняти нове, в якому будуть кандидати від усіх фракцій.

Крім того, політик звернулася до депутатів усіх фракцій у ВР: "Якщо ви не є співучасниками підготовки фальсифікації наступних виборів, виступіть проти того, що президент вніс новий склад ЦВК, де домінує його більшість і немає кандидата від "Батьківщини".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3046354
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору