EN|RU|UK
 Політика України
  19242  51

 Українська влада робить недостатньо для продовження продовольчої програми ООН для Донбасу, - Боцюрків. ВIДЕО

Українська влада робить недостатньо, щоб переконати партнерів продовжити продовольчу програму Організації Об'єднаних Націй для Донбасу

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Голос Америки", про це заявив колишній спікер місії ОБСЄ в Україні Майкл Боцюрків. Раніше він повідомив, що програма припиняється через проблеми з фінансуванням.

...

"Це дуже серйозна втрата, адже майже мільйон осіб отримували або готівку у формі ваучерів, щоб купувати їжу місцевого виробництва, або продуктові пакети, щоб вижити. Велика частина цієї допомоги, звичайно, надходила в Луганськ і Донецьк. Багато надходило в так звані неконтрольовані урядом райони, тобто ті, що окуповані бойовиками", - розповів він.

За його словами, український уряд докладає мало зусиль для продовження роботи програми.

"Я не зустрічав жодної заяви від українського уряду щодо цієї конкретної теми. Це надзвичайна ситуація. Діти та люди похилого віку будуть вмирати, бо не отримуватимуть достатньої їжі. Український уряд має негайно почати переконувати своїх партнерів, як він іноді це робить, щоб акцентувати на цій кризі", - сказав Боцюрків.

Згідно з офіційною інформацією WFP, з початку програми в Україні в листопаді 2014 року до червня 2017 року WFP зробило продовольчу допомогу 970 тис. осіб, які були найбільш вразливими і мали найбільші проблеми із забезпеченням продовольством в охоплених конфліктом регіонах Донецької і Луганської областей. Пріоритетами WFP є допомога людям похилого віку, які живуть самі, жінкам з дітьми та особам з важкими хронічними захворюваннями.

 

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3046266
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору