EN|RU|UK
 Суспільство
  28154  207

 Майже 45% безробітних українців мають вищу освіту, - в.о. голови Держслужби зайнятості Ярошенко

Щонайменше половина безробітних українців мають вищу освіту, в Харкові таких 87%.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це повідомив в.о. голови Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко.

"На обліку в службі на сьогодні близько 45% українців мають вищу освіту, у великих містах, таких як Київ, Харків, Запоріжжя, цей показник вище 80%. У Харкові 87% безробітних на обліку - з вищою освітою. Це свідчить про те, що у нас більшість вакансій для профпрацівників, а у тих, хто шукає роботу, - вища освіта, і цей дисбаланс не дає можливості для швидкого працевлаштування", - розповів він на прес-конференції в Києві в середу.

В.Ярошенко пояснив це тим, що на сьогодні в Україні близько 80% випускників середніх шкіл йдуть вчитися до вишів і лише 20% отримують профосвіту.

"В Європі ситуація кардинально протилежна: 70% отримують кваліфікацію "працівника з інструментом" і 30% - вищу освіту", - зазначив він.

Керівник служби також поінформував, що в 2016 році у базі зайнятості були близько 33 тис. вакансій, на кінець 2017 року - понад 100 тис.

"Ми змінили регламент роботи в центрах зайнятості. Коли людина приходить по допомогу з безробіття, наш адміністратор пропонує вакансії. Завдяки цьому введенню ми змогли оперативно працевлаштувати близько 45% тих, хто приходив до нас. У нас запроваджена електронна черга, онлайн-співбесіда, відеорезюме, яке ми розсилаємо роботодавцям, відеопрезентація підприємств, гаряча лінія", - розповів В.Ярошенко про нововведення.

 

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3046244
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору