EN|RU|UK
 Економіка, Суспільство
  8966  37

 За даними Держстату, сьогодні найнижча зарплата в медсестер, лікарів та вихователів - близько 3 тис. 700 грн, - в.о. голови Держслужби зайнятості Ярошенко

Найвищі зарплати в Україні в 2017 році були в Києві, з огляду на міграційні процеси значно підвищилася середня зарплата в Закарпатській області.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це повідомив в.о. голови Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко.

"Найвища зарплата - у Києві (середня 11 тис. 643 грн), потім йдуть Київська область, Дніпропетровська, Запорізька, Полтавська - у середньому 7 тис. 400 грн. Але за минулий рік Закарпатська область йде після Одеської, Миколаївської - із середньою зарплатою 6 тис. 700 грн", - сказав він на прес-конференції в Києві в середу.

В.Ярошенко пояснив, що Закарпатська область межує з Євросоюзом, "є великі міграційні процеси і відтік робочої сили".

"І рівень зарплати в Закарпатській області почав зростати через бажання роботодавців утримати кваліфікованих співробітників", - зазначив він.

Керівник служби наголосив, що великою проблемою трудової міграції є низький рівень зарплати у багатьох сферах.

"На сьогодні найнижча зарплата у медсестер, лікарів, вихователів - це близько 3 тис. 700 грн за даними Держстату", - сказав він.

В.Ярошенко констатував, що є проблеми в банківській і податковій сферах, точиться війна на сході країни, "але багато підприємців розуміють, що кваліфікованому працівнику потрібно платити гідну зарплату".

"Тому що є безвіз, люди виїжджатимуть і шукатимуть гідну зарплату за кордоном. Ми почали кампанію "живи і працюй в Україні". Ми звертаємося до молодих людей: якщо ти хочеш гідну роботу, у тебе має бути відповідна кваліфікація", - зазначив він.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3046239
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору