EN|RU|UK
 Події
  4108  82
Матеріали за темою:

 Злочини проти Майдану розслідує прокурор-антимайданівець Головко, - Наші гроші. ВIДЕО

Прокурор Павло Головко в 2014 році виступав у суді проти активістів Революції Гідності. Сьогодні він працює у Департаменті спеціальних розслідувань ГПУ, який розслідує саме злочини проти Майдану.

Про це пише Цензор.НЕТ з посиланням на розслідування проекту Наші гроші.

За даними журналістів, Головко виступав проти активістів Романа Тисівского й Едуарда Крижанівського. Дружина прокурора Аліна Головко також виступала у суді проти активістів революції. Ще під дівочим прізвищем Мінчук - клопоталася про утримання під вартою 72-річного пенсіонера Миколи Пасічника. Його затримали у Києві 22 січня і дуже побили. Крім того, Мінчук-Головко 25 січня просила суд взяти під варту іншого активіста - Василя Сливинського.

Всі перелічені рішення, як з'ясували журналісти, відсутні у відкритому Єдиному реєстрі судових рішень.

Зараз Павло Головко працює старшим слідчим у Департаменті спеціальних розслідувань ГПУ, який займається саме розслідуваннями злочинів проти Майдану і Революції.

При цьому у своїй "анкеті доброчесності" цей прокурор зазначив, що не вчиняв дій, які б компрометували його чи прокуратуру загалом і можуть змусити сумніватися в його об'єктивності і незалежності. Так само анкету заповнила й Аліна Головко, яка зараз працює в Київській місцевій прокуратурі №6 (Печерський район).

Коментуючи цей парадокс, начальник Департаменту Сергій Горбатюк пояснив, що має обмежений вплив на підбір кадрів у цей підрозділ. "Це не зовсім правильно. Але ми виходимо з тієї ситуації, в яку нас поставили. Нам же спочатку в групу виділяють людину. Тобто ми просимо чи прокуратуру міста, чи іншої області: "Дайте людей, які можуть працювати". Тут не ми вирішуємо. Ми за людиною певний час спостерігаємо, виходячи з її професійних якостей. І після того вирішуємо щодо прийняття в штат", - сказав він.

При цьому Сергій Горбатюк зазначив, що бере на себе відповідальність за прийом у штат Павла Головка. "У цьому випадку ми прийняли таке рішення. Ну, і очікуємо певну порцію критики. Але це - наша відповідальність", - пояснив начальник Департаменту спеціальних розслідувань.

Журналісти програми виявили парадоксальну ситуацію і в майнових деклараціях Павла Головка і його дружини. Але подружжя відмовилося коментувати як декларації, так і справи про активістів Революції.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3046188
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору