EN|RU|UK
 Політика України
  18477  114

 30% українців проживають у сільській місцевості: такого немає ніде в Європі, - Зубко

Близько третини українців проживає в сільській місцевості, тому в рамках децентралізації потрібно забезпечити нашим громадянам надання якісних медичних послуг, зокрема, через телеконсультації фахівців.

Про це заявив на підсумковій прес-конференції у вівторок, 23 січня, віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Україна має особливість - 30 відсотків наших громадян проживають у сільській місцевості. Такого немає ніде в Європі, тому що і Німеччина, і Голландія, і Франція, й інші країни мають лише 5-7 відсотків населення, яке проживає в сільській місцевості", - сказав Зубко.

Він зазначив, що в нашій державі є області, де в сільській місцевості проживає понад 50% громадян. А найчисленніше сільське населення у Львівській області - там воно становить 959 тис. осіб.

У цьому контексті Зубко нагадав, що недавно Президент підписав прийнятий парламентом за його ініціативою закон "Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування в сільській місцевості".

Тому в рамках децентралізації в сільській місцевості потрібно не тільки будувати нові приміщення для амбулаторій і мотивувати лікарів, зокрема шляхом надання їм житла, а й вводити телемедицину як можливість передавання консультацій фахівців з першого рівня надання медичної допомоги на другий і третій, підкреслив віце- прем'єр.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3046049
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору