EN|RU|UK
 Політика України
  7316  182

 ДФС відмовилася повідомити, чи проходив Порошенко митний контроль під час подорожі на Мальдіви, - "Схеми"

Державна фіскальна служба України відмовила в наданні відомостей, чи проходив президент України митний контроль в аеропорту "Київ" у день вильоту на відпочинок на Мальдівські острови і після повернення в Україну 8 січня.

Такою, як повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Радіо Свобода, була відповідь на запит програми "Схеми".

 "Згідно з п. 1-2 ст. 11 Митного кодексу України, інформація, що стосується державної митної справи, отримана органами доходів і зборів, може використовуватися ними виключно для митних цілей і не може розголошуватися без дозволу суб'єкта, осіб чи органу, що надав таку інформацію, зокрема, передаватися третім особам, зокрема іншим органам державної влади, крім випадків, визначених цим Кодексом та іншими законами України", - йдеться у відповіді прес-служби на запитання журналістів.

Читайте на «Цензор.НЕТ»: Порошенко здійснив приватну поїздку на Мальдіви "з метою короткого відпочинку", - прес-служба

У ДФС також відзначили, що інформація про перетин кордону громадянами "вноситься до інформаційних баз даних і використовується з урахуванням обмежень, передбачених для інформації з обмеженим доступом".

Раніше в прес-службі глави держави повідомили, що П.Порошенко новий 2018 рік зустрічав удома, кілька днів провів у Івано-Франківській області та відвідав з приватною поїздкою Мальдіви.

"Цю поїздку він оплатив сам з власного рахунку задекларованих коштів, що буде відображено в його електронній декларації", - зазначається у відповіді.

Пізніше журналісти "Схем" заявили, що відпустка Порошенка на Мальдівах коштувала близько півмільйона доларів. Разом з тим, журналісти зазначили, що без відповідей залишилася низка запитань, зокрема, яким чином здійснювалася оплата за переліт і проживання, в яку загальну суму обійшовся відпочинок, хто був разом із президентом на борту літака, а також чи зустрічався Порошенко з кимось із офіційних осіб інших країн, політиками чи бізнесменами під час свого перебування на Мальдівах і чи проходив він паспортний і митний контроль під час вильоту і повернення.

У Держприкордонслужбі журналістам повідомили, що всі процедури при перетині Порошенком кордону на свята проходили згідно із законом.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3045929
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору