EN|RU|UK
 За кордоном
  3041  28

 У ПАРЄ завтра засідатиме спецкомітет з повернення Росії до Асамблеї

У Парламентській асамблеї Ради Європи у вівторок, 23 січня, відбудеться перше засідання спеціального комітету, який займатиметься пошуком механізму повернення Російської Федерації до Асамблеї.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це колишній президент Парламентської асамблеї Ради Європи Стелла Кіріакідес сказала під час виступу на зимовій сесії ПАРЄ після обрання італійця Мікеле Ніколетті новим президентом Асамблеї.

Кіріакідес зазначила, що під час перебування на посаді президента ПАРЄ вона намагалася сприяти вирішенню політичних викликів, з яким стикається Асамблея, серед яких - розвиток відносин з російськими парламентаріями.

У зв'язку з цим вона нагадала, що в грудні в Парижі відбулася зустріч із делегацією російських депутатів, що стало ще одним кроком на шляху до втілення в життя рекомендацій з представленої восени доповіді Ніколетті, зокрема зі створення спеціального комітету Бюро ПАРЄ (ad hoc committee). Цей спеціальний комітет має зайнятися пошуком механізму залучення російської делегації до роботи в усіх статутних органах Ради Європи.

"Ухвалена резолюція чітко враховує, що цей процес вимагає від усієї Асамблеї та кожної країни-члена цієї організації зробити все можливе, щоб забезпечити, аби кожна країна-член повною мірою була представлена ​​в процесі як на парламентському, так і міжурядовому рівні в суворій відповідності до їхніх зобов'язань", - сказала Кіріакідес.

Крім того, вона повідомила, що перше засідання спеціального комітету Бюро ПАРЄ заплановано на вівторок, 23 січня.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3045811
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору