EN|RU|UK
 За кордоном
  770  2

 У Польщі минулого року 276 українців отримали міжнародний захист

Ідеться про статус біженця або іншу форму захисту.

Як передає Цензор НЕТ із посиланням на "Польське радіо", про це повідомили в польському Управлінні з питань іноземців.

Загалом минулого року 5 тис. іноземців попросили в Польщі міжнародного захисту, 520 особам надали статус біженця чи іншу форму захисту. Здебільшого це українці, росіяни та громадяни Такжикистану.

З посиланням на дані прес-секретаря Управління з питань іноземців Польщі Якуба Дудзяка повідомляється, що критеріям надання однієї з форм міжнародного захисту відповідали громадяни України - 276 осіб, Росії - 87 осіб і Такжикистану - 35 осіб.

Також 227 іноземцям надали дозвіл на толерантне перебування або згоду на перебування з гуманітарних причин (так званий національний захист).

Більшість іноземців, 57%, подали клопотання вперше. У середньому одна заява стосувалася двох осіб, росіян - трьох. Близько половини тих, хто звернувся, - діти.

Водночас у 2017 році негативне рішення отримали 2,1 тис. іноземців, а 3 тис. (53%) проваджень було припинено. Це стосується ситуацій, коли іноземець не хоче продовжувати процедури в Польщі та їде з країни - зазвичай у країни Західної Європи. Майже 80% випадків припинень проваджень стосувалися росіян.

Зазначається, що головні форми міжнародного захисту - це статус біженця і додатковий захист. Іноземцю надають міжнародний захист, якщо в країні його походження йому загрожує переслідування або існує ризик втрати життя і здоров'я.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3045737
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору