EN|RU|UK
 Політика України
  1216  50

 Один із найважливіших пріоритетів України - залучення прямих зарубіжних інвестицій, - Міклош

Одним із найважливіших пріоритетів проведення реформ в Україні має бути залучення прямих зарубіжних інвестицій, оскільки їх обсяг недостатній для забезпечення потенційного економічного зростання в розмірі 6-7% валового внутрішнього продукту на рік, заявляє глава Стратегічної групи радників з підтримки реформ в Україні Іван Міклош.

"Одним з найважливіших пріоритетів повинен бути - привести більше прямих закордонних інвестицій... Сьогодні, наприклад, прямі інвестиції як частка у валовому продукті в Україні - близько 15%. Але щоб мати таке зростання (6-7% на рік) - це не теорія, це досвід інших країн - треба, щоб інвестицій було близько 25% ВВП", - сказав І.Міклош в ефірі "5 каналу" в п'ятницю ввечері, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Він зазначив, що у 2017 році прямі інвестиції в Україну склали $ 2 млрд. "Це для української економіки дуже мало... Є три основні джерела інвестицій - це публічні фінанси... кредити... і найважливіше джерело інвестицій - це прямі закордонні інвестиції. Але це пов'язано з верховенством права, з приватизацією", - зазначив І.Міклош.

За його словами, у 2017 році економічне зростання в Україні було трохи менше 2,5% ВВП на рік, "Цього року ми вже чекаємо 3,5. Отже, певне зростання є. Але цього недостатньо: я думаю, що в України є потенціал мати економічне зростання близько 6%, може бути 7", - зазначив І.Міклош.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3045713
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору