EN|RU|UK
 Суспільство
  7724  51

 Першими напрямками, де запустять швидкісні потяги, можуть стати Київ-Одеса і Київ-Львів, - Омелян

Впровадження швидкісного руху - найважливіший шлях розвитку ринку залізничних пасажирських і вантажних перевезень.

Про це, як пише Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал, заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час наради.

 "Це зумовлено, по-перше, необхідністю виведення пасажирських залізничних сполучень на принципово новий якісний рівень, який забезпечить зростання мобільності населення, та, по-друге, необхідністю збереження існуючого пасажиропотоку та залучення додаткових пасажиропотоків, що дозволить збільшити прибутки", - підкреслив Володимир Омелян.

За його словами, цей крок збереже і розвине транзитний потенціал держави від здійснення перевезень і зменшить час на перевезення вантажів у внутрішньому сполученні. Міністр інфраструктури наголосив, що першим напрямком, де могли б реалізуватись дані технології, може стати сполучення Київ-Одеса, Київ - Львів, а в перспективі дану роботу можна продовжити на розвиток сполучення з країнами ЄС та інтеграцією української залізничної системи в європейську, зокрема, у напрямку Польщі, Австрії, Угорщини.

"Зважаючи на світовий досвід, для впровадження високошвидкісного залізничного руху необхідно підготувати технічні регламенти, національні стандарти, що містять правила і методи досліджень (випробувань) і вимірювань, відповідну нормативну базу тощо. Враховуючи, що ПАТ "Укрзалізниця" володіє великим потенціалом, як технічним, так і досвідом з розробки проектів та їх реалізації, Товариство має виступати лідером та ініціатором даного питання", - запропонував очільник міністерства.

За підсумками наради з метою вирішення питань щодо впровадження високошвидкісного залізничного руху в Україні та заходів (розроблення нормативної документації, стандартів тощо) було вирішено: розробити покроковий алгоритм дій, вивчити світовий досвід запровадження, зокрема і таких лідерів як Німеччина, Іспанія, Франція тощо; залучити до консультацій зарубіжних спеціалістів, зокрема для консультацій фахівців проекту Twinning в рамках підтримки Міністерства, визначити пріоритети щодо початку цієї роботи; утворити робочу групу.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3045688
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору