EN|RU|UK
 За кордоном
  3393  19

 "У разі безумовного повернення Росії в ПАРЄ політика Москви не зміниться. А ось Рада Європи стане інакшою", - Кулеба

У разі безумовного повернення делегації Російської Федерації в ПАРЄ політика Москви не зміниться. А ось Рада Європи стане інакшою.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це у своїй статті для ZN.UA пише Дмитро Кулеба, постійний представник України при Раді Європи.

"Дипломатичне "божевілля" Росії триватиме. Його мета - змусити Асамблею розстелити перед російською делегацією червону килимову доріжку для тріумфального повернення до ПАРЄ. Для підштовхування партнерів до цього Раді Європи демонструватимуть, що Москва готова йти до кінця у своїй безрозсудності. А технічно це планують зробити шляхом внесення зміни до правил процедури Асамблеї, що унеможливить застосування санкцій", - пише він.

На його думку, якщо РЄ вибачить порушення Росії, то втратить право критично висловлюватися щодо інших країн.

"У разі безумовного повернення Росії в ПАРЄ політика Москви не зміниться. А ось Рада Європи стане інакшою. Якщо Асамблея виключно заради Москви власноруч позбавить себе права застосовувати санкції, то втратить сильний інструмент впливу на всі інші 46 столиць", - зазначає дипломат.

Шантажуючи ПАРЄ, Москва спочатку відмовилася платити свої бюджетні внески, а потім її представники запустили чутки про ймовірність виходу Росії з організації, якщо її права в Асамблеї не будуть відновлені.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3045632
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору