EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  33915  399
Матеріали за темою:

 Кількість невиконаних умов за програмою МВФ зростає, як снігова куля, - Гонтарева

Щоб почати нову програму співпраці з МВФ, необхідно завершити виконання умов нинішньої програми.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в інтерв'ю "Українським новинам" розповіла глава Національного банку України Валерія Гонтарєва.

"Давайте не починати нову, у нас ця програма не закрита. Давайте краще активізуємо зусилля і увійдемо в програму, і щонайменше до 2019 року будемо жити в цій програмі. Зрозуміло, що сьогодні  кількість невиконаних умов за програмою зростає, як снігова куля, і це зростання треба зупинити, розчистити цей сніг і бути в програмі. Я вважаю, що для фінансової стабільності було б дуже добре ще одну програму мати. Але давайте поки цю виконаємо. Якщо ви берете зобов'язання і їх не виконуєте, то хто з вами буде підписувати снаступну програму. Це нонсенс", - сказала вона.

На її думку, щоб приймати важливі необхідні реформи, треба зупинити популізм деяких "горе-політиків".

"Ви бачили, як вчора (18 січня. - Ред.)проголосовали закон про приватизацію, який раніше не могли ухвалити? Закон про приватизацію - це не земельна реформа. По-моєму, наш Президент дуже правильно наводив приклади країн, де немає земельної реформи. І популізм деяких горе-політиків просто потрібно зупинити. Людям треба мати можливість розпоряджатися власною землею, тому що вона у них де-факто є, а де-юре вони з нею нічого зробити не можуть. Це неподобство і тому я думаю, що до проведення земельної реформи треба повертатися", - зазначила вона.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3045584
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору